Atsiliepimai

Čia galite rasti įvairių atsiliepimų iš tautiečių kurie pasirinko atvykti pasirinkę “Svajonių Australiją” agentūrą. Kiekvienas iš mūsų yra skirtingo charakterio, būdo ar įgytos patirties, todėl kaip sekėsi kiekvienam ir kokia Australijos patirtis galite išgirsti iš gyvų atvykėlių. Klausimai buvo užduoti filmavimo dieną ir jiems nebuvo iš anksto ruošiamasi, todėl galite išgirsti ilgesnių pamąstymų ar pauzių.

Mindaugas ir jo sekmės istorija. Interviu su juo įkrės optimizmo ir žinių kaip susirasti darbą per keletą dienų ir įsitvirtinti Australijoje.

Šmaikštusis Žilvinas, ir Australija jo akimis. Per studijų laikotarpį vaikinas atrado save iš naujo ir patobulino marketingo bei pardavimų žinias.

 

Pirmoji atvykėlė į Australiją buvo Roberta. Mergina pasirinko studijuoti turizmą, kaip jai sekėsi viskas trumpame interviu.

Kitas interviu nepabūgo Klaudijus, šis vaikinas pasirinko IT studijas Australijoje.

Šmaikštus Ryčio interviu, jis vienas bene jaunesių atvykėlių į Australiją, prieš tai bandė gyvenimą bei studijas Jungtinėje Karalystėje, tačiau šį šalis jam nepatiko. Jo atsiliepimai apie IT studijas, darbą bei Australus.

Ar išdrįstumėte pasielgti taip kaip padarė Vaidas ? Be kalbos keliauti į Australiją buvo labai stipru, tačiau būtent čia vaikinas sužinojo savo stipriausias savybes, studijavo Anglų kalbą, darbą rado greičiau nei puikiai kalbą išmanantys draugai, o  ateitį sieja tik su Australiją. Jo optimizmo protrūkį žiūrėkite žemiau.

Ingos svajonėms buvo lemta išsipildyti, o po kelionės į Australiją dar sekė pažintinės kelionės į Havajus ir kitas aplinkines šalis. Mergina sukaupė reikalingą kapitalą dirbdama Norvegijoje, kaip jai sekėsi išgirsite čia. Inga studijuoja turizmą.

Vaikinai drąsūs tik prie merginų, o ši mergina nusprendė keliauti viena ir užkariauti Australiją. Darbą ir būstą susirado per 3 dienas. Šiuo metu Iveta planuoja vestuves ir ilgą gyvenimą Australijoje.

Greitu metu jums paruošime daugiau nuotaikingų įstorijų. Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite naujienas bei atsiliepimus pirmi. Taip pat skaitykite atsiliepimus FACEBOOK grupėje