Žmonės

Ar žinote kas gi yra tikrieji Australai ?

Į šį klausimą vieningai niekas negali rasti atsakymo, tačiau šiais laikais Australija tapo namais šimtams kultūrų ir nacijų.

Dabartinė Australija susiformavo iš viso pasaulio emigrantų, todėl čia sutiksite visas žemės tautas bandančias įsitvirinti šioje puikioje šalyje.

Australai, patys save vadinantys oziais, – didžiausias šio krašto turtas. Jų šiltumas ir geranoriškumas paliečia kiekvieną čia atvykusį.

Taip pat viskas aplinkui yra labai paremta žmonių bendravimu. Tarkime, turėdami kokių neaiškumų, Europoje dažniausiai patys ieškotume informacijos, nes bandant paskambinti į kokią informacijos tarnybą tektų  praleisti pusvalandį besibraunant per robotų-atsakiklių eiles. Australijoje, norint ką nors išspręsti, geriausia yra ieškotis su tuo susijusio žmogaus, taip reikalai pajuda daug greičiau.

Australus galima apibudinti kaip draugiški ir malonūs žmonės. Džiugina ir jų kalbėjimo maniera, galbūt lėtesnė ir aiškesnė negu britų. Australai atrodo neskubantys, atsipalaidavę, su nuoširdžiom šypsenom.