Nuo ko pradėti

 Populiariausios vizos emigracijai:

1. Kvalifikacinė viza (angl. Skilled).

 • Darbo patirtis (pagal išsilavinimą) ne mažesnė kaip 3 metai?
 • Anglų kalbos lygis atitinka IELTS standartą – mažiausiai 7?

AUSTRALIJAI REIKIA JŪSŲ! Ši vizą sudaro yra taškų sistema, kur jūsų amžius, darbo patirtis, išsilavinimas ir anglų kalbos žinios yra svarbiausi kriterijai. Jau dabar Svajonių Australija tinklapyje galite pasitikrinti, ar atitinkate visus kriterijus ir galite aplikuoti šiai vizai (jau greitai).
Agentūra Svajonių Australija padės jums paruošti visus kelionės dokumentus, o jums tereikės stebėti visą procesą ir skaičiuoti dienas iki išvykimo. DAUGIAU INFORMACIJOS

2. Darbo viza.

 • Esate aukštos kvalifikacijos specialistas ir jūsų profesija reikalinga Australijai (iš profesijų sąrašo)?
 • Jūsų anglų kalbos žinios yra vidutinės ir atitinka IELTS standartą 6 ir daugiau ?

AUSTRALIJAI REIKIA JŪSŲ! Mes patarsime kaip gauti išsvajotą darbą su pasakišku atlyginimu Australijoje. Registruokitės skype konsultacijai kurios metu papasakosime kaip geriausia pasiekti tikslą.
Norėtumėte sužinoti kokio atlyginimo tikėtis ? Naršykite darbo pasiūlymus didžiausiuose Australijos portaluose seek.com.au arba mycareer.com.au. Taip pat, daugiau informacijos skype pokalbio metu. DAUGIAU INFORMACIJOS.

3. Lengvatinė verslo viza.

 • Norite kurti verslą Australijoje ?
 • Norite emigruoti su šeima ir ieškote pigiausio varianto ?
 • Kalbate ir rašote patenkinamai anglų kalba ?

Ši viza būtent jums! Jums nereikės mokėti už vaikų mokyklą ar darželį, todėl sutaupysite mažiausiai ( 9000$ ) per metus nuo kiekvienos atžalos.Jūsų antra pusė ir vaikai sulaukę pilnametystės gali dirbti pilnu etatu, o po 3 metų gausite PR vizą ir jokių rūpesčių vėliau. DAUGIAU INFORMACIJOS

4. Studijos Australijoje.

 • Neturite reikalingos darbo patirties ?
 • Neturite Australijai reikalingo aukštojo išsilavinimo ?
 • Jaudinatės dėl savo anglų kalbos žinių?

Studijos Australijoje – bilietas į svajonių šalį. Studijuodami Australijoje gaunate teisę ne tik mokytis, bet ir dirbti. Šios studijos yra tikrai prieinamos kiekvienam, net ir ne pilną darbo dieną dirbančiam studentui, todėl mamos ar tėčio prašyti pinigų sumokėti už studijas tikrai nereikės kaulyti.
Jeigu keliaujate kaip pora ir tik vienas sutuoktinių išreiškė norą studijuoti? Padėsime sutvarkyti partnerio vizą, kuri leis galimybę vienam studijuoti ir dirbti, o kitam tik dirbti*. Daugiau informacijos apie studijas Australijoje rasite čia.

5. Talentų viza.

 • Jūs esate sportininkas, menininkas, akademikas ar specializuojatės tyrimųs sferoje.
 • Jūs turite darbą šalyje kurioje gyvenate ir esate perspektyvus.
 • Jūs būtumėte Australijos bendruomenei.
 • Jūs neturėsite problemų įsidarbinant, ar kuriant verslą Australijoje.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Nei viena iš minėtų vizų netiko ? Parašykite laišką apie save ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą.

KONSULTACINIAI ĮKAINIAI

Konsultacija Įkainiai
Studento viza NEMOKAMAI
Skilled viza €100
Darbo viza €100
Lengvatinė verslo viza €100
Giminaičio viza €100
Giminaičio slaugos viza €100
Migracijos plano sudarymas $250

Konsultacijos trukmė 60 minučių. Konsultacija vyksta iš anksto suderinus susitikimą ir atsiuntus mokėjimo kopiją.<\p>


Konsultacijos kaina 100eur, vienas “greitas”/ “trumpas”/ “prieš konsultaciją” klausimas 500eur. Kyla klausimas kodėl toks skirtumas ? Emigracijos sekmė priklauso nuo žinomų faktų apie klientą. Kodėl tai svarbu ? Dauguma vizų reikalavimų vertina jūsų amžių, anglų kalbos mokėjimą, išsilavinimą, šeimos dydį ir pan. todėl kiekvienas atvejis yra individualus. Mūsų patirtis leidžia sėkmingai emigruoti visiems, tačiau kiekvieno kelias yra skirtingas. Konsultacijos telefonu tik susitarus iš anksto.

Ar žinojote jog Australija yra vienas karščiausių taškų, kuriame žmonės nori dirbti, gyventi ir įleisti savo šaknis ?

Trys visuotinės emigracijos į Australiją priežastys:

1. Ekonominė padėtis. Minimalus darbo užmokestis ~ $16 per valandą, vidutinė Australijos alga yra ~$56000 per metus. Net ir dirbant patį prasčiausią darbą šaldytuvas bus visada pilnas, o skrandis sotus, kadangi čia galėsite patenkinti ne tik būtiniausius įgeidžius.

2. Gamta ir orai. Australijoje vyrauja šiltas klimatas visais metų laikais, čia vasarą temperatūra įšyla iki +40, o žiemą nukrenta iki +6 (prilausomai nuo regiono). Vietiniai lietuviai juokauja, jog australišką žiemą galima sulyginti su lietuviška vasara. Australijos gamta yra viena gražiausių pasaulyje. Čia galima rasti kelias klimato juostas, tame tarpe ir tropikus. Vieną iš labiausiai geidžiamų klimato juostų atostogoms.
Čia gyvendami visada jausitės lyg kurorte, nes po darbo dienos dauguma gyventojų traukia prie jūros pasilepinti vandens pramogomis arba atsipalaiduoti bare.

3. Žmonės. Dauguma europiečių atvykę į Australiją patiria kultūrinį šoką. Čia žmonės malonūs ir mandagūs: šypsosi, sveikinasi, klausia nepažįstamųjų „kaip tau sekasi?“. Rytą, išėjus pasivaikščioti į parką, iš dažno praeivio išgirsti „labas rytas“. Tai yra visiška priešingybė bendravimo Lietuvoje, todėl po poros mėnesių lietuvaičiai taip įsijaučia, jog draugiškumas jiems tampa didžiausia atrakcija. Tokiu būdu draugų susirasti galima praktiškai bet kur. O australų vienas mėgiamiausių užsiėmimų skamba taip„eime susirasti naujų draugų“ (angl. lets go to make some new friends).
Atvykti į svajonių šalį – Australiją dar niekada nebuvo taip paprasta. Viskas ko reikia – didžiulis noras ir šiek tiek pastangų svajonės link.