Sekmadienio popietė su naujai atvykusia Lietuvaite Roberta.

Šiandiena prasidėjo nors ir apsiniaukusiai, bet žinant, kad dar tik pavasaris ir 21+ už lango tikrai maloniai.

Taigi šiandieną pasiūliau atvykelei šiek tiek “pasikultūrinti” ir nukeliauti iki “Art Gallery of NSW” pasiklausyti nemokamo klasikinės muzikos koncerto, kuris vyksta nuolatos sekmadieniais 12.30 vietos laiku, bei kviečia maždaug valandai pasinęrti į žinomiausių klasikų kūrinius. Šį savaitgalį kaip visada galėjome išgirsti atlikėjus iš “Australian Institute Of Music” ši įstaiga ruošia norinčius studijuoti muzikologiją, menus ir kita. Taigi ilgai netrukus pasinėrėme į TRIO atliekamus kūrinius, trumpa ištrauka žemiau, o susirinkusi pilna salė, parodė, kad Sidnėjus tikrai domisi klasikine muzika.

Australiškas šiuolaikinis menas.

Pasiklausius įtraukiančių į tranzo būseną kūrinių apžvelgėme visas ekspozicijas, o išalkę patraukėme užkąsti į Australų mėgstamą restoraną “Pancakes on the Rocks” beja pasinaudojome puikia nuolaida iš Entertaiment Book ir gavome vieną patiekalą nemokamai. Šioje knygoje galite gauti nemokamų pasiūlymų vieną perki, vieną gauni nemokamai, bei visokių kitų gėrybių.

Pilnais pilvais patraukėme link ChinaTown apsipirkti vaisių, daržovių, bei aplankyti Kiniškas egzotiškas parduotuves, gal pavyks sumedžioti ką nors egzotiško bei skanaus. Kaip taisyklė visada nusiperku, Japoniškos, šaltos arbatos su pienu, kuri yra tikrai geras produktas. Roberta randa nebrangių daiktų čia įsigyti tokių, kaip adapteris, prieskoniai ir pan.

O čia taip atrodo Sidnejaus centre didžiausias vaisių/daržovių turgus.

Azijiečiai raštingumu nepasižymi. Surasite net kelias klaidas žodyje, svarbu vienas kitą suprasti 🙂

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *