Studijos

Studijos Australijoje yra pačios įvairiausios, nuo standartinių Marketingo (marketing) iki kūrybiškų tokių kaip Aplikacijų dizaineris (App developer). Mes galime pasiūlyti studijas – Sidnėjaus, Perto, Melburno, Brisbeno ir Surfers Paradise miestuose. Mūsų rekomenduojami koledžai, bei specialybės. ACADEMIES AUSTRALASIA ( Sydney, Melbourne):

ACADEMY OF INFORMATION TECHNOLOGY(Sydney):

COLLEGE OF SPORT AND FITNESS(Sydney)

AUSTRALIAN COLLEGE OF SPORT AND FITNESS(Sydney, Melbourne, Perth)

NSW SCHOOL OF MASSAGE(Sydney)

Tropical Institute

INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY

Studijos Koledžuose skirstomos į semestrus ( 9 savaitės mokslų, 3 savaitės atostogų (jų metų galite dirbti 40 valandų) Vasaros ir žiemos atostogos trunka 7 savaites. Daugiau tarptautinių studijų rasite Australijos valstybės skirtame tinklapyje studyinaustralia.gov.au

DUK ( dažnai užduodami klausimai )

Vizos administravimas

Kokie yra paslaugų įkainiai ?
Jeigu važiuojate studijuoti, mūsų įkainiais jums yra NEMOKAMI. Jeigu keliausite į Australiją mūsų siūlomu specialiuoju būdų, mes iš jūsų paprašysime $200 administracinį mokestį. Jeigu atvažiuojate su vaikais ir norėsite jog mes sutvarkytumėme jūsų vaikų darželio/mokyklos dokumentus, už kiekvieną vaiką mes paimsime $500 administracinį mokestį.
Kokie vizos reikalavimai ?
Pagrindiniai vizos reikalavimai yra tokie: 1.    Turėti galiojantį pasą, kuris mažiausia galiojimo trukmė yra jūsų studijų laikas + 6 mėnesiai. 2.    Sveikatos patikrinimas, kuris atliekamas Lietuvoje tik clinic.lt medicinos įstaigos. 3.    Sveikatos draudimas visam studijų laikotarpiui +  nuo aplikavimo dienos + keletas mėnesių po studijų pabaigos. 4.    Finansiniai įsipareigojimai.Lietuva yra assesment leve1 kuris musų nereikalauja pateikti finansinių įsipareigojimų, tačiau karts nuo karto Australijos Imigracijos tarnyba užklausia parodyti. Kokie tai įsipareigojimai daugiau galite paskaityti čia http://www.immi.gov.au/students/students/572-1/financial.htm kiekvienu atveju rekomenduojame kreiptis į mus, kadangi kiekvienam norinčiam surasime išeitį iš padėties
Kiek laiko užtrunka gauti vizą ?
Oficialiai viza yra tvarkoma 30 dienų ( pagal Australijos ambasados duomenis) nuo paskutinio dokumento pridavimo, bet mes rekomenduojame pradėtis tvarkytis vizą prieš 2 mėnesius, kadangi visada būna vėlavimų. O tai vers nerimauti jus .
Koks reikalingas pradinis kapitalas?
Vienas dažniausiai užduodamų klausimų ir tikriausia pats opiausias visiems. TAIGI KIEK ? Išlaidų lentelę galite rasti čia. Studijų įmokos skaičiuojamos pagal populiariausią tarp Lietuvos studentų koledžą Academies Australasia.
Draudimo kainos ?
Draudimo kainos yra priklausomai nuo to kiek laiko jūs būsite Australijoje. Kainos svyruoja nuo 42$ per mėnesį.
Kur atlikti sveikatos patikrinimą ?
Sveikatos patikrinimą Lietuvoje atlieka www.clinic.lt, čia jūs privalote užsiregistruoti iš anksto, bei atvykti į Vilnių. Bus atliekamas, kraujo, šlapimo, bei plaučių tyrimai (rentgenu). Jūsų duomenys bus tiesiogiai išsiųsti į Ambasadą ( būtinai išsaugokite apsilankymo kvitą, bei kitus suteiktus dokumentus).
Mokesčiai už vizą, studijas, sveikatos draudimą ?
Vizos mokesčiui, bei sveikatos draudimui jums prireiks kreditinės kortelės, jeigu tokios neturite, reikalingą pinigų sumą pervesite mums. Mokesčiai už koledžą/universitetą, atliekami tiesiogiai į įstaigos sąskaitą (atliekate jūs). Mes vadovaujamės skaidrių kainų politika, todėl jūs matysite, kur jūsų pinigai yra investuojami.
Ką daryti jeigu neturiu pinigų sumos kurios reikalauja imigracijos tarnyba ?
Kiekvieno atvejis yra individualus, tad geriausia aprašykite savo situaciją ir siųskite arturas@svajoniuaustralija.lt
Ar įmanoma atvažiuoti anksčiau negu presideda mokslai ?
Taip įmanoma į Australiją atvykti anksčiau negu prasideda jūsų mokslai. Tuomet jums reikėtų iš anksto pradėti tvarkytis dokumentus, nuo tos dienos kurios norėsite atvykti turi prasidėti jūsų sveikatos draudimos. Dirbti “legaliai” negalėsite.
Kas yra TRN ?
TRN yra transaction numeris, kuris suteikiamas jums aplikavus vizai. TRN numerio paprašys jūsų medicinos įstaga kurioje atliksite sveikatos patikrinimą. Sveikatos patikrinimas atliekamas tik http://www.clinic.lt
Koks yra studijų koledže subclass ?
Studijų koledže subclass yra 572
Kur gauti formas 26 ir 160 sveikatos patikrinimui ?
http://www.immi.gov.au/allforms/pdf/26.pdf http://www.immi.gov.au/allforms/pdf/160.pdf
Kur galima pasitikrinti sveikatą Lietuvoje?
Sveikatą galima pasitikrinti http://www.clinic.lt, iš anksto užsiregistravus. Tai vienintelė įstaiga kuri atitinka Australijos ambasados reikalavimus. Ji yra Vilniuje
Ar yra reikalaujami skiepai?
Skiepai nėra reikalaujami atvykstant į Australija.
Ką galima vežtis į Australiją ?
Daugiau informacijos galite rasti šiose nuorodose, tačiau įspėjame, jog nurodytumėte viską ką vežate deklaracijoje, kadangi už nuslėptą nepažymėtą maistą laukia baudos. http://www.sydneyairport.com.au/prepare/arrivals.aspx http://www.sydneyairport.com.au/~/media/files/travellers%20website/prepare/travellers%20guide.pdf
Prieš kiek laiko pirkti billetus ?
Bilietus galima pirkti iš anksto per mūsų partnerius zigzag.lt ( pigiausios kainos suteikiamos išsiuntus užklausą per mus ). Jeigu netyčia negautumėte vizos, ši bendrovė jums grąžins pinigus. Tokiu būdu jūs galėsite sutaupyti ne vieną šimtą litų. Administracinis mokesti 100lt nesekmės atveju negrąžinamas.
Emigravimo amžius ?
Emigruoti galite iki 50 metų amžiaus.
Kokia tikimybė negauti vizos ?
Jeigu visi dokumentai yra tvarkingai pateikti, bei vyksta malonus bendravimas su migracijos tarnyba, tikimybė negauti vizos yra labia maža. Poroms tvarkytis dokumentus patariame pries gerus 3 mėnesius, kadangi finansiniai reikalavimai gali iš pradžių nemaloniai nustebinti. Mes patarsime koks variantas yra optimaliausias.
Jeigu imu paskolą, po kiek laiko galėčiau grąžinti ?
Mokslai Australijoje yra brangoki, tačiau dirbdami net ir 20 valandų galėsite ne tik pakeisti savo kasdienias išlaidas, bei mokesčius už koledžą, taip pat galėsite grąžinti paskolą. Pvz. Studentai Australijoje vidutiniškai uždirba $500, per savaitę būsto nuoma  kainuos jums apsieis $~150 per savaitę, $~115 kainuos studijos koledže. Maistas $50-80 priklausomai kaip sočiai valgote, visa kita lieka jums o tai maždaug $150 per savaitę, kuriuos galite panaudoti paskolai padengti. 150 X 4 (savaitės mėnesyje) X 12 mėnesių = $7200. Dauguma lietuvaičių randa būtų kaip užsidirbti daugiau pinigų, tad pajamos padidėja ir galite leisti sau daugiau. Todėl jau per pirmus metus studijų, galėsite paskolą grąžinti.
Mokslai
Kokie yra stojimo reikalavimai ?
Koledžai dažniausiai aukštų reikalavimų nekelia ir čia dažniausia nėra jokių stojamų egzaminų ir nereikia rodyti pažymių kokiais baigiai mokyklą. Čia turite išmanyti bei susikalbėti anglų kalba, todėl vienas iš reikalavimų yra išspręsti anglų kalbos testą. Dauguma susitvarko be problemų, o tiems kam anglų gramatika sekasi ne stipriai, padedu susidoroti su užduotimis. Studijuoti universitete yra būtinas IELTS egzamino įvertinimas mažiausiai 6.5 . Mokslai Australijoje mokami, todėl jums taip pat reikės susimokėti priklausomai nuo studijų
Kada vyksta stojimai į koledžus/unviersitetus ?
Studijas koledže galima pradėti 8 kartus per metus, universitete 2-3 kartus, priklausomai nuo specialybės. Dėl konkrečios profesijos ir įstaigos kreiptis el.paštu.
Ar galima gauti Australijoje stipendiją ar paskola mokslams ?
Paskolų tarptautiniams studentams nėra ir artimiausiu metu nebus. Stipendijos yra, bet kiekvienais metais valstybė skiria mažiau pinigų ir sunkiau jas gauti. Pabandykite paieškoti google.com.au “scholarship” http://sydney.edu.au/scholarships/prospective/international_students.shtml http://www.studyinaustralia.gov.au/en/Study-Costs/Scholarships/Scholarships http://www.uts.edu.au/international/scholarships/index.html http://australia.gov.au/people/students/international-students
Kokios specialybės perspektyvios ?
Perspektyviausios profesijos yra iš skilled migration sąrašo http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule1.pdf http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule1-2.pdf Taip pat tokios specialybės kaip fitneso treneris, kirpėjas, mechanikas, santechnikas, įvairaus lygio vadybininkai ir vadovai. Šios specialybės jums garantuotų puikias darbo perspektyvas, bei galimybę gauti sponsorship, arba skilled migration vizas.
Koledžas ar universitetaS ?
Jeigu baigėte Universitetą Lietuvoje ir galvojate jog studijuoti koledže nėra prestižas, galiu patikinti, jog Australijos koledžo diplomas turės daugiau galios ieškant darbo užsienyje negu Lietuvos diplomas. Lietuva daugeliui užsieniečių yra nežinomas kraštas, todėl ir diplomas iš Aukštosios mokyklos turi nedaug vertės. Pabaigę koledžą, galėsite aplikuoti graduation vizai, tuomet galėsite pigiai išlyginti studijas Universitete, o tada jūsų durys į platesnius karjeros vandenis dar labiau atsivers, čia įgytos pažintys tarnaus jums visą gyvenimą. Universitetas yra kaip ir visame pasaulyje pripažįstamas geriau negu koledžas. Bet karjeros perspektyvos vis viena priklausys tik nuo jūsų iniciatyvos ir siekių. Australijoje yra labai svarbu komunikuoti ( social networking ), todėl vien tik pažįstant reikalingus žmones jūs gausite gerą darbą. Todėl kas geriau ar koledžas, ar universitetas galima dėti lygybės ženklą, su papildoma sąlyga – viskas priklauso nuo jūsų pačių.
Ką daryti jeigu studijos nepatinka ?
Kadangi jūsų studijos yra susietos su viza, keisti galite studijas koledžo viduje, iš vienos disciplinos į kitą, jeigu nepatinka koledžas, po pusmečio galima surasti naują koledžą ( tai jums kainuos papildomai( enrolment fee $200, vizos mokestis $535 ir jeigu bus praėja daugiau negu pusė metų po jūsų sveikatos patikrinimo – sveikatos patikrinimas $270, taip pat jeigu sveikatos draudimas, nepadengs naujų mokslų trukmės, jums reikės prasitęsti draudimą ).
Ką mokina anglų kalbos studijose ?
Anglų kalbos studijos yra įvairių pakraipų todėl čia jūs galėsite išmokti anglų kalbos pagrindų, pasiruošti IELTS egzaminui ar patobuliniti akademinę kalbą prieš studijuojant universitete. Darbas grupėse leis jums greičiau įsisavinti šią kalbą, o dėstytojai visada maloniai pataisys klaidas, be kritikos ir jums priimtinu būdu.
Kodėl keletą savaičių rekomenduoti studijuoti anglų kalbą ?
Anglų kalbos kursai ne tik praturtins jūsų anglų kalbos žinias, susirasi pirmus draugus, galbūt net ir darb, bet ir pasimokius 2 mėnesius, jūs gausite papildomus 2 mėnesius atostogų, kuriuos galėsite panaudoti pramogoms, kelionėms ar dirbti pilną savaitę.
Semestrai ir įmokos ?
Anglų kalbos mokymai yra mokami kas savaitę, kainos svyruoja nuo 200 iki 300 dolerių per savaitę. Studijos koledžuose būna suskirstytos į 4 arba 2 semestrus, mokama už vieną semestrą į priekį. Studijos Universitetuose dažniausia skirstomos į 2 semestrus.
Už kelis mėnesius reikalaujama susimokėti ?
Susimokėti už anglų kalbos studijas dažniausia prašoma pusę sumos pvz. Jeigu studijuojate 8 savaites, reikės sumokėti už 4 į priekį. Pasibaigus 4 savaitei turėsite sumokėti už likusią dalį. Koledže dažniausia prašoma sumokėti už vieną semestrą į priekį.
Galimybės po studijų
Kokios galimybės po studijų ?
Studijos Australijoje jums suteiks didelį pranašumą, tiek ieškant darbo Australijoje, Lietuvoje ar kur kitur svetur. Jūsų išsilavinimas bus pripažintas visame pasaulyje, todėl kur jus norai nuves, ten galėsite rasti darbą pagal specialybę. Australijoje įgytas išsilavinimas bus puikus pagrindas jūsų tolimesnei karjerai. Pabaigus studijas galėsite aplikuoti Temporary Graduate Visa, kuri leis jums dirbti ir įgyti patirties pagal profesiją ( jos trukmė gali būti iki 4 metų, pasibaigus šiai vizai ir atitikus visus reikalavimus galima aplikuoti skilled migration kuri suteiks jums neribotas galimbes dirbti bei likti Australijoje. Vėliau laukia ilgai išsvajotas visų PR – permanent resident ir pilietybė. http://www.immi.gov.au/visas/students/485/ http://www.immi.gov.au/skills/skillselect/
Kokios galimybės gauti darbą gavus diplomą ?
Jeigu esate aktyvus ir siekiate tikslų, dar studijų metais susirasite darbą susijusį su specialybę. Pabaigus universitetą/koledžą visada atsiranda galimybė gauti darbą pagal specialybę, bei gauti vadinamą Permanent Residency (PR). Kuris suteiks jums galimybę gyventi ir dirbti Australijoje neribotai. PR – dažniausia skiriamas daugumai pabaigusių universitetą studentų. Darbdaviai noriai ima studentus iš unviversitetų bei koledžų. Vienas dėstytojas yra pasakes, kad Australija tikriausia pirma šalis, kurioje darbas lengviau gaunamas pagal pažintis, nei pagal išsilavinimą. Todėl šansai gauti darbą pabaigus Koledžą ar Universitete yra lygiaverčiai. Šalis yra didelė, daug keliautojų atvažiuoja čia, todėl turite būti geresni negu kitu ir siekti savo  tikslų. Jūsų konkurentai yra ne tik emigrantai iš kitų šalių, bet ir Australai. Lietuviai čia prigyja, todėl jog yra darbštūs, kūrybingi bei sugeba padaryti darbus greičiau, bei gudriau nei kiti. Kol kas šioje šalyje reputacija yra gera, tikimės jog taip išliks ir toliau.
Kokią vizą galima tęsti po studijų baigimo?
Pasibaigus studijoms studentai dažniausia aplikuoja graduation vizai. Ši viza suteikia jums 1.5 metų dirbti ir būti australijoje neribotai, aplikavus šiai vizai, dažniausia užtrunka 6-8 mėnesius patvirtinti jūsų vizą. Todėl laiko Australijoje būti turėsite daugiau nei 2 metus.
Gyvenimas Australijoje
Kiek kainuoja nuoma, bei kokie reikalavimai ?
Studentai Australijoje dažniausia gyvena nuomojamuose butuose, kuriuose gyvena po 1,2,3 ar daugiau žmonių kambaryje, priklausomai kiek privatumo ir pinigų norite į tai investuoti. Sidnėjuje vieno kambario kaina, vienam žmogui gali svyruoti nuo 150 iki $400 per savaitę. Melbourne nuo 140 iki $380, Brisbane nuo 110 iki $300. Vidutiniškai studentai moka $150 per savaitę nuo vieno asmens. Dažnai nuomojantis butą yra paprašomas 2-4 savaičių užstatas vadinamas ( bond ), taip pat 1 savaitės mokestis į priekį. Vėlavimai čia nėra priimti, bet viskas priklauso nuo nuomotojo. Jeigu nuomojatės iš agentūros, gausite sms, arba skambučius su priminimu susimokėti. Jeigu numositės iš privačių asmenų, jūsų paprašys tiesiog išsikraustyti, jeigu tuo piktnaudžiausite.
Ar padedam susirasti gyvenamąją vietą?
Mes bendradarbiaujame su keliomis nekilnojamo turto agentūromis, bei hosteliais, todėl tik atvykus į Australiją, jau turėsite gyvenamąją vietą. Mes padėsime ir patarsime kur ieškoti kambario ar buto pagal jūsų kišenę ir norus.
Ar saugu gyventi čia ?
Australijoje yra iš ties saugu, kadangi policija turi čia iš ties daug teisių ( daug daugiau nei Lietuvoje ) todėl nusikalstamumo lygis čia near aukštas. Panelės jeigu gali taip pat jaustis saugiai, nebent pačios išprovokuos situacijos savo apranga.
Kokie dokumentai gali pagelbėti Australijoje ir reikalingas vertimas?
Visų pirmą reikės jūsų brandos atestato arba aukštosios mokyklos baigimo atestato vertimo į Anglų kalbą, patvirtinto notaro, notaro sertifikuotam vertimų biure ( geriausia paklausti pas notarą). Taip pat visi darbo sertifikatai kuriuos įgyjote ir kurie gali turėti vertės ieškantis darbo Australijoje. Geriausia būtų pasitarti prieš atliekant vertimus, tam kad nebūtų išleisti veltui jūsų pinigai
Kodėl Australijoje yra nedaug Lietuvių ?
Informacijos apie Australijos yra labia mažai internete, tai savo ruožtu mes bandome kompensuoti imdami interviu iš savo klientų, bei Lietuvių kurie gali pasidalinti savo patirtimi. Australija yra viena iš turtingiausių šalių
Kuris miestas palankiausias emigrantams ?
Imigrantai ir studentai yra susitelkę didžiuosiuose miestuose : Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Adelaide. Šiuose miestuose gyvena daugiausia žmonių, tad ir darbų pasiūla yra didelė. Sydney – yra linksmybių sostinė, čia taipogi yra geriausi koledžai bei universitetai. Šis miestas yra vienas brangiausių pragyventi pasaulyje, bet jeigu turi darbą, gali leisti sau tikrai nemažai. Vasaros čia karštos iki 40 laipsnių, o žiemos drėgnos ir vėsios iki 6 laipsnių šilumos. Melbourne – yra kultūros sostinė Australijoje. Čia yra daugiausia meno renginių, meno centrų ir pan. Melbournas yra žinomas kaip “4 seasons city” čia oras gali pasikeisti kelis kartus per dieną, o čia gyvenantys prie to jau visiškai pripratę. Oro temperatūra yra kiek vėsesnė, pragyvenimo lygis taip pat Aukštas kaip ir Sydney. Brisbane – vienas šiltesnių miestų mėgiamų imigrantų. Šis miestas yra vienas iš sparčiausiai augančių miestų pasaulyje, todėl tikriausia galime sakyti – naujas galimybių miestas. Jeigu nesikuklinate sunkesnio, bet puikiai apmokamo darbo, šis miestas gali tapti jums tikra svajonę. Už 80km įsikūręs populiariausias Australijos Surfers Paradise yra tikras rojus. Atlyginimai yra šiek tiek mažesni negu Sydney bei Melbourne, bet tuo pačiu būsto nuoma yra taip pat pigesnė. Šie miestai yra populiariausi renkatins, jeigu domina kiti pasirinkimai, kviečia rašyti el.paštu
Darbas Australijoje
Darbo valandos ? Ar tiesa jog galima dirbti tik tai 20 per savaitę?
Studijuojant koledže jūsų darbo valandos bus apribotos iki 40 valandų per 2 savaites. Atostogų metu, jūs galėsite dirbti kiek tik jėgos leis. Faktas jog įmanomi ir kiti uždarbio būdai, apie kuriuos mes papasakosime jums atvykus į Australiją arba el.paštu
Kokius darbus Australijoje dirba lietuvaičiai ?
Darbai Australijoje yra labai įvairūs. Nuo padavėjo iki bankininko, ar dėstytojo universitete. Yra lietuvių sėkmingai sukūrusių verslus, kadangi čia sąlygos yra ypatingai palankios. Studentai vidušiniškai uždirba $600, šių išlaidų pilnai užtenka padengti visas išlaidas, bet dar ir lieka.
Ar lengva susirasti darbą ?
Jeigu esate pripratę laiką leisti ant pečiaus, mes siūlome ten ir pasilikti. Australijoje neprigyja tie, kurie “lengvai” slydo Lietuvoje. Jeigu galvojate, jog čia bus kelias rožėm klotas – tikrai taip nebus. Bet tie kurie nebijo darbo, kurie rodo iniciatyvą pasiekia daug ir gauna gerus atlyginimus. Minimalus atlyginimas yra 15$ per valandą atskaičius mokesčius, tai daugiau nei Anglijoje, Amerikoje ar kitose stiprios ekonomikos šalyse. Čia puikios galimybės verslui ir karjerai. Viskas priklauso nuo jūsų, o mes savo ruožtu padėsime jums sukurti konkurencingą CV jau Lietuvoje, patarsime kur ieškoti darbo yra geriausia, ką reikia sakyti ir ką geriau nutylėti. Jeigu esate kūrybingas ir ieškote geresnio darbo, nepamirškite jau Lietuvoje pasidaryti savo darbų portfolio.
Ar Australai palieka arbatpinigių ?
Australai tikrai palieka arbatpinigių, ypač jeigu mokate tai paprašyti geru aptarnavimu ir šypsena
Ar įmanoma susirasti darbą pagal specialybę/darbą įgytą Lietuvoje ?
Lietuva Australams yra dažniausiai nežinoma šalis, tad ir jūsų išsilavinimas taip pat bus nežinomas, į Jus žiūrės kaip į baltus aborigenus. Tačiau jeigu esate dirbę tarptautinėse kompanijose, padėtis visiškai pasikeičia. Yra puikių pavyzdžių, kuomet net Lietuvoje esantiems darbuotojams pasiūlomas darbas Australijoje ir užimamos top pozicijos. Todėl ar įmanoma – TAIP.
Bendriniai klausimai
Kuriuo metų laiku yra geriausia atvykti ?
Priklausomai nuo to kokie yra jūsų priritetai. Keliaujant Lietuvišką rudenį, oras Australijoje pradeda šilti, kadangi čia tuo metu yra pavasaris. Šiuo metu darbų aptarnavimo sferoje daugėja, kadangi daug turistų iš viso pasaulio keliauja čia sutikti naujus metus, bei pasimėgauti kaitria saule, žydra jūra ir nepaprasto baltumo paplūdymiais.
Banko sąskaita Australijoje ? kaip pervesti pinigus ?
Banko sąskaitą mes jau organizuosime Lietuvoje, tad Australijoje, galėsite gautį kortelę ir pradėti naudotis bankinėmis paslaugomis. Geriausia savo santaupas kovertuoti lietuviškoje sąskaitoje ir pervesti į Australišką. Kadangi keičiant vietoje valiutą prarasite daug pinigų, kadangi keitimo santykis nėra parankus. Pinigus konvertuokite į Australišką valiutą ir persiųskite į savo Australišką sąskaitą.
Kokius drabužius pasiimti į Australiją ?
Australijoje orai yra labia nevienodi, vasarą saulė išdegina visa žalumą, o žiemą gali jūs sušaldyti. Galvojate Australijoje nuolatos šiluma ? Taip, bet ji yra tik tokiuose miestuose kaip Cairns, Perht, Sunshine Coast. Vasarą temperature siekia apie 35-40 laipsnius, žiemą vidutinė temperatūra yra apie 6-8 laipsnius priklausomai nuo
Lėktuvų bilietai ? Kada juos užsakinėti ?
Mes esame pasirašę su savo partneriais ilgalaikę sutartį, tad mūsų klientai gali pirkti pigiausius bilietus į Australiją. Vizos nesekmės atveju jums yra gražinami pinigai. Šiai paslaugai taikomas 100lt administracinis mokestis, kuris nesekmės atveju nėra grąžinamas. Užsisakydami bilietus iš anksto sutaupysite net iki 1000lt.
Ar galima vairuoti su lietuviškom teisėm Australijoje?
Taip, tačiau ribotą laiką. Po trijų mėnesių turite įsigyti Australiškas teises arba išsiversti savo teises į Anglų kalbą . Kiekvienos valstijos turi skirtingus reikalavimus tad skaitykite daugiau čia. Praktinė pusė. Australijoje jau esu beveik 3 metus ir dar vis važinėju lietuviškomis teisėmis, jas priima ir automobilių nuomos punktai. Australijos kelių policija galės tik paklausti, kiek laiko jūs esate čia, o kaip jums atsakyti į šį klausimą pasirinkite patys :)
[arrow]Šiuo metu bendraujame su keliasdešimt koledžų, todėl galime pasiūlyti jums pačias įvairiausias studijas. Mes už tai, kad jūsų svajonės taptų išpildytos, o rekomendacijos apie mūsų kokybišką paslaugą galėtų pagelbėti jūsų draugams, bei artimiesiams. [/arrow] [notice]NEPAMIRŠKITE peržiūrėti Naujienos/Blogas skilties. Čia jūs galite rasti patarimų, nuolaidų, bei darbo pasiūlymų. Taip pat sekite mus FACEBOOK’e[/notice] Rašyti užklausą