Verktinis. Jeigu esi pašauktas tarnauti Lietuvai.

Sveiki šauktiniai ir jų artimieji,

Šiomis dienomis ir vėl buvo paskelbti šauktinių sąrašai 2016 metams į Lietuvos kariuomenę, ir vėl nuvilnijo gausūs nusivylimai, o kai kurie atvirksčiai apsidžiaugė radę savo pavardę sąrašuose.

1991 Sausio 13 dieną mūsų tėvai kovojo už šalies ir mūsų( vaikų) laisvę ir teisę į laisvą pasirinkimą, su tokiu tikslu mes įstojome į Europos sąjungą, tam jog mūsų teisės būtų apgintos ir galėtume laisvai keliauti po laisvą ir nepriklausomą Europą.

Mano nuomone priverstinė tarnyba kariuomenėje nėra efektyvi, kadangi pakviesti bus fizininės bei karinės parengties neturintys jaunuoliai kurie 9 mėnesius trins valstybės išskirtus drabužius bei valgys duoną, kuri bus net kelis kartus geresnė negu kai kurių skurstančių lietuvių namuose.

Kariuomenė turi būti profesionali kokia gali didžiuotis Prancūzų legionas ar JAV, o ne sudaryta iš busimų fotografų, vadybininkų, biologų ir kt. Nors karinė parengtis sutvirtina ir padeda vyrams tapti vyriškais ar išmokti savarankiškumo, tačiau tai ne valstybės bet tėvų ir gyvenimo mokyklos pareiga.

Visiems yra žinoma jog jaunuoliai studijuojantys užsienyje karinę prievolę gali atidėti studijų laikotarpiui, o vėliau tikimybė būti pašauktu sumažėja. Australija ne tik svajonių šalis kurioje iš pirmo požiūrio viskas lengva, šią šalį galime sulyginti su tarnavimu kariuomenėje kur pradžia yra sunki, o situacijai pablogėjus negali sėsti į autobusą ir grįžti į tėvų namus.

5 metų patirtis Australijoje leido palyginti kaip lietuvių jaunuoliai pasikeitė metams bėgant, tapo savarankiški, išmoko susirasti darbą kalbėdami silpna anglų kalba, išmoko buities darbų ar aprūpinti save maistu. Būdami Australijoje atsiduriame vieni ir be artimųjų kurie mus visada palaikydavo, o svetima aplinka tampa draugiška tik tuomet, kuomet įveikiame visas baimes ir nugalime stresą. Studijos Australijoje yra vienas geriausių pasirengimų gyvenimo mokyklai, kurios egzaminus išlaiko ne visi.

Mes pasirūpinsime ne tik studijomis Australijoje, tačiau padėsime paruošti visus reikalingus dokumentus Krašto Apsaugos Ministerijai(KAM). Daugiau informacijos apie 2016 šaukimą SPAUSTI ČIA.

Domina studijos Australijoje ? Susisiekite el.paštu arturas(eta)svajoniuaustralija.lt