AUTOMECHANIKOS STUDIJOS AUSTRALIJOJE – žinios nevaržančios laisvės

PRESTIŽINĖS STUDIJOS

Daugiau niekada nereikės laužyti liežuvio aiškinant kur studijavai – Australijos universitetai pripažįstami visame pasaulyje.

STABILI FINANSINĖ PADĖTIS

Nuo $2000! Tiek galėsi užsidirbti studijuodamas: pakaks susimokėti už studijas, pragyvenimą ir dar liks pramogoms.

TAVO RITMU

Esi pelėda, o gal vyturys? Jokių problemų – Australijoje galėsi pasirinkti rytines arba vakarines paskaitas.

TURTINGAS LAISVALAIKIS

Australijoje neteks gailėtis, kad nepastebimai prabėgo vasara. Saulėti paplūdimiai ir skaidrus vandenynas tavęs lauks net 9 mėnesius.

Domina sužinoti daugiau ?

Rokas Australijoje dar tik aštuonis mėnesius, bet jo gyvenimą jau dabar galima vadinti „sėkmės istorija“.  Mechaninę inžineriją studijuojantis vaikinas džiaugiasi pasirinkęs Australijos verslo ir technologijų institutą, nes laisvas paskaitų grafikas suteikė galimybes įkurti verslą – Rokas su bičiuliu teikia perkraustymo paslaugas. Po studijų lietuvis tikisi pasilikti Australijoje ir įgyti praktikos mechaninės inžinerijos srityje. Anot jo, automechanikai čia itin vertinami, todėl problemų ieškant darbonekils.

Kodėl rekomenduoju studijas Australijoje?

„Studijuoti Australijoje yra neįkainojama patirtis. Per 8 čia praleistus mėnesius nei karto nepagalvojau, kad norėčiau sugrįžti į Lietuvą. Rekomenduočiau visiems tai išbandyti. Jei ne studijuoti, tai bent atvykti pakeliauti ir pažinti Australiją.“

KĄ GAUNI STUDIJUODAMAS AUSTRALIJOJE?

  • Australijoje įgytas išsilavinimas vertinamas visame pasaulyje ne mažiau nei naujausias „Iphone“ telefonas J, todėl be vargo rasi darbą bet kuriame pasaulio kampelyje.
  • Dėl lanksčių studijų grafikų galėsi pasirinkti studijuoti ryte ar vakare.
  • Studijos itin koncentruotos, neprikištos nereikalingų dalykų, todėl paskaitas lankysi tik 1–3 dienas per savaitę.
  • Likusį laiką galėsi dirbti lanksčiu grafiku ir susimokėti už studijas, pragyvenimą bei pramogas. Atlyginimas – nuo $2000 AUD, todėl nereikės saves riboti. Galėsi pagyventi ČIA ir DABAR.
  • Gausi turiningiausią laisvalaikį: balčiausi pasaulyje paplūdimiai, maudynės su delfinais, šokiai su kengūromis, vakarėliai prie vandenyno ir daug daugiau.
  • Studijuoti į Australiją jauni ir drąsūs žmonės atvyksta iš visur, todėl turėsi galimybę pažinti naujas kultūras ir susirasi draugų iš viso pasaulio.

JOKIŲ STOJAMŲJŲ

Viskas, ko reikia – atlikti lengvą testą patogiai įsitaisius kėdėje.

PATOGUS GRAFIKAS

Studijos vyksta 2–3 kartus per savaitę po keletą valandų per dieną.

TAVO RITMU

Esi pelėda ar vyturys? Pasirink studijuoti ryte ar vakare

DIRBK IR PRAMOGAUK

Studijas lengvai suderinsi su darbu, o pramogas su laisvalaikiu.

Sounds good? 🙂

Atrinkome geriausias studijas nevaržančias tavo laiko, parsisiųsk informacinį paketą kuris sutaupys laiką ir atsakys į visus iškilusius klausimus.

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!