SUSIPAŽINKIME

Kas mes ir kodėl ?

“Mes aptarnaujame klientus taip, kaip patys norėtume būti aptarnauti: draugiškai, kantriai ir su pagarba” Artūras Mickus.

Yra kompanijų, kurios siūlo panašias paslaugas, tačiau Svajonių Australijos įmonei rūpi tavo pasiekimai ir sėkmė. Todėl nuoširdžiai džiaugiamės būdami kartu, priimant svarbius kliento gyvenimo sprendimus. Mes padėsime tau atsakyti į tokius klausimus: kas, kaip, kur ir kada?

Mes esame “know how” komanda, kuri kaip ir tu buvo bauginančioje pasirinkimo kryžkelėje, todėl puikiai žinome, kas yra gyvenimas ir studijos Australijoje, nes patys esame čia kažkada atvykę ir baigę studijas. Mes žinome, kaip geriausia pasiruošti šiam svarbiam žingsniui ir užkopti ant laimėtojo laiptelio.

Kiekvienais metais mes padedame šimtams tokių kaip tu, kurie ieško patikimo patarimo svarbiam sprendimui gyvenime. Atsiliepimai kalba apie Svajonių Australijos komandos darbą, o mūsų aptarnavimo kokybės tikslas visuomet yra tik 100%. Mus jau pasirinko daugiau nei 500 lietuvių, prisijunk prie sėkmingų ir tu!

APIE MUS SPAUDOJE:

Studijų Ekspertai

Patys mokėmės, turim platų partnerių ratą, nuolatos sekame koledžų gyvenimą ir dirbame tik su patikimas ir kokybiškas studijas teikiančiomis mokymo įstaigomis! Mums rūpi jog gautumėte geriausią išsilavinimą už kiekvieną išleistą dolerį.

DOKUMENTŲ TVARKYME

Kiekvieną dieną tvarkom studijų, darbo ar kitų vizų dokumentus padėdami tokiems kaip tu. Draugaujame su diplomuotais teisininkais bei imigracine tarnyba, todėl mūsų informacija visada yra naujausia ir patvirtintų vizų sekmės rodiklis auksčiausias.

VERSLE

Australijoje esame įkūrę ne vieną įmonę, todėl puikiai išmanom įmonių teisinę bazę, šalies darbuotojų mentalitetą bei ko tikėtis iš pirkėjo.

GYVENIME

Visi ``Svajonių Australijos`` komandos nariai turi turtingos asmeninės patirties kaip tapti sėkmingu Australijoje. Esame bandytojai, keliautojai, ekspertai, smalsuoliai, viską bandome, visur lankomės, todėl stengiamės pasidalinti su visais esamais klientais.

Australijai reikalingi profesionalai tokie kaip TU

Australija yra svajonių šalis ir dauguma čia gali pradėti savo sekmės istoriją. Turėk profesiją ir mylėk ką darai – vienintelis reikalavimas.

Mūsų komanda

“Svajonių Australija” komanda pasižymi žinių ir patirties gausa. Esame vienintelė įmonė kurios nariai yra pasiekę karjeros aukštumų Australijoje, todėl pasirinkę mus gausite ir narių patirčių/patirties bagažą, kas padės lipti karjeros laiptais daug greičiau.

Artūras Mickus
Vadovas

Artūras yra Svajonių Australijos įkūrėjas, bei verslo bei vizų konsultantas. Jo patirtis skaičiuojama įkūrtom įmonėm ir įdarbintų žmonių skaičiumi. Puikiai išmano trumpiausius kelius į karjeros bei verslo aukštumas Australijoje.

Gytis | Melbourne
BigBrother

Gytis vienas jauniausių studentų Australijoje. Atvyko studijuoti į Brisbane miestą, vėliau persikraustė į Melboure. Daugumai mūsu klientų padėjo įsikurti bei susirasti darbą.

Rokas | Brisbane
BigBrother

Rokas ne tik sėkmingai įsikūrė Brisbane mieste, bet ir padėjo daugeliui atvykelių susirasti darbą bei būstą.

Lina | Sydney
BigBrother

Lina viena pirmųjų ``Svajonių Australijos`` studenčių atvykusių į Sidnėjų. Per tą laiką puikiai pažino miestą ir žino geriausias vietas kur kimba geri darbai, bei išmano geriausias vietas bei rajonus apsigyventi.

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!