Gap Year

Home / Gap Year

KAIP IŠNAUDOTI GAP YEAR ?

80% jaunimo po pirmų metų nori pakeisti studijuojamą dalyką

01
Keisk tradicijas

TAKE A GAP YEAR

Pabaigę mokyklą pradedame idomiausią gyvenimo kelionės dalį, priimame svarbius sprendimus, tik ar esame tam pasiruošę? GAP YEAR tai būdas pažinti save ir pasaulį, suprasti ko nori iš gyvenimo, praplėsti pažiūras ir susidėlioti prioritetus. GAP YEAR tai tikslingai ir naudingai praleistas laikas, mes siūlome šį laiką praleisti Australijoje.

02

Anglų kalbos žinios atveria duris ne tik į tarptautinius vandenis, tačiau net Lietuvoje gali įsidarbinti tarptautinėse įmonėse kaip Barclays, Western Union ir pan. Čia geras anglų kalbos žinojimas yra raktas į sėkmingą karjerą. Todėl anglų kalbos niekada nebus per daug, o geriausiai tobulinti kalbą ten kur ji naudojama kiekvieną dieną. anglų kalbos kursus galite pasirinki net iki metų trukmės, didžiuosiuose Australijos miestuose. Planuojate studijuoti užsienyje ? Australijoje galite pasirinkti kryptingus anglų kalbos kursus ruoštis IELTS, TOEFL, CAMBRIDGE ar PEARSON egzaminams. Studijuojant metus anglų kalbą galite gauti net iki 5 mėnesių atostogų, kurių metu galite keisti miestus, keliauti, dirbti iki pamėlynavimo ir uždirbti virš 1000$ per savaitę, taigi per metus galite patirti begales nuotykių ar susitaupyti kelionei aplink pasaulį.

03

Trūksta motyvacijos ?

Norite keliauti NEMOKAMAI? Taip nepasigirdo, Australijoje galite nemokamai keliauti kemperiais… Kaip tai padaryti atsakymas video apačioje. Norite išmokti kavos darymo meno ir tapti tarptautiniu mąstu pripažintu baristą? Australijoje per 3 dienas išmoksite daryti geriausią pasaulyje Cappucino ar Espresso. Esate skaičių megėjas ir norite kuo greičiau uždirbti “padorų” atlyginimą ? Paisiūlysime jums pusės metų trukmės kursus per kuriuos išmoksite net 2 programavimo kalbų.

KOKIĄ PAGALBĄ SUTEIKSIME?

Svajonių Australijos komanda nuo 2012 metų padėjo atvykti per 600 lietuvių.
Patikėk savo sėkmę profesionalams ir tu.

Nuo dokumentų sutvarkymo iki sutikimo oro uoste

Dokumentų sutvarkymas

Svajonių Australijos komanda sutvarkys studijų bei vizos dokumentus greitai ir profesionaliai.

Informacinis paketas

Pateiksime NEMOKAMĄ ``Išgyvenimo Australijoje`` informacinį paketą

Pagalba Australijoje

Esame įsikūrę Sidnėjuje, todėl atsakysime į jūsų pagalbos šauksmą čia ir dabar

Profesionalai

Esame ekspertai daugelyje sričių, todėl visa pateikiama informacija yra išbandyta savu kailiu<br />

Norite sužinoti daugiau ?

Konsultuokitės visiškai NEMOKAMAI jau dabar!

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!