DUK

Home / DUK

Dažnai Užduodami Klausimai

[toggle title=”Koks reikalingas pradinis kapitalas?”]
Vienas dažniausiai užduodamų klausimų ir tikriausia pats opiausias visiems. TAIGI KIEK ?

Išlaidų lentelę galite rasti čia. Studijų įmokos skaičiuojamos pagal populiariausią tarp lietuvos studentų koledžą Academies Australasia. [/toggle]

[toggle title=”Kokie yra stojimo reikalavimai ?”]

Koledžai dažniausiai aukštų reikalavimų nekelia ir čia dažniausia nėra jokių stojamų egzaminų ir nereikia rodyti pažymių kokiais baigiai mokyklą. Čia turite išmanyti bei susikalbėti anglų kalba, todėl vienas iš reikalavimų yra išspręsti anglų kalbos testą. Dauguma susitvarko be problemų, o tiems kam anglų gramatika sekasi ne stipriai, padedu susidoroti su užduotimis.
Studijuoti universitete yra būtinas IELTS egzamino įvertinimas mažiausiai 6.5 .
Mokslai Australijoje mokami, todėl jums taip pat reikės susimokėti priklausomai nuo studijų[/toggle]

[toggle title=”Darbas Australijoje ?”]

Darbas Australijoje yra labai įvairūs. Nuo padavėjo iki bankininko, ar dėstytojo universitete. Yra lietuvių sėkmingai sukūrusių verslus, kadangi čia sąlygos yra ypatingai palankios. Studentai vidušiniškai uždirba $600, šių išlaidų pilnai užtenka padengti visas išlaidas, bet dar ir lieka.[/toggle]

[toggle title=”Ar galima gauti Australijoje stipendiją ar paskola mokslams ?”]
Paskolų tarptautiniams studentams nėra ir artimiausiu metu nebus.
Stipendijos yra, bet kiekvienais metais valstybė skiria mažiau pinigų ir sunkiau jas gauti. Pabandykite paieškoti google.com.au “scholarship”
http://sydney.edu.au/scholarships/prospective/international_students.shtml
http://www.studyinaustralia.gov.au/en/Study-Costs/Scholarships/Scholarships
http://www.uts.edu.au/international/scholarships/index.html
http://australia.gov.au/people/students/international-students
[/toggle]

[toggle title=”Ar pripažystamas koledžo diplomas ?”]
Pabaigus koledžą Australijoje gausi didesnį pripažinimą negu baigus Lietuvoje prestižinį universitetą. Visų pirmą žinių kokybė yra aukšta, dauguma dėstytojų dirba dėstomo dalyko sferoje ir yra savo dalyko profesionalai, skirtingai nei Lietuvoje.
[/toggle]

[toggle title=”Kokios galimybės gauti darbą gavus diplomą ?”]
Pabaigus universitetą visada atsiranda galimybė gauti darbą pagal specialybę, bei gauti vadinamą Permanent Residency (PR). Kuris suteiks jums galimybę gyventi ir dirbti Australijoje neribotai. PR – dažniausia skiriamas daugumai pabaigusių universitetą studentų.
Darbdaviai noriai ima studentus iš unviversitetų bei koledžų. Vienas dėstytojas yra pasakes, kad Australija tikriausia pirma šalis, kurioje darbas lengviau gaunamas pagal pažintis, nei pagal išsilavinimą. Todėl šansai gauti darbą pabaigus Koledžą ar Universitete yra lygiaverčiai.

[/toggle]

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!