Verslo pradžia

Home / Verslas / Verslo pradžia

Verslo atidarymas Australijoje yra vienas iš lengviausių dalykų. Jums net nereikės kišti nosies į lauką, kadangi viską galima sutvarkyti internetu.

Jeigu domina smulkus verslas, sveikinu, verslą galite pradėti jau šiandieną, kadangi visus reikiamus dokumentus bei įmonės kodą gausite užpildę dokumentus internetu, o kas svarbiausia tai jums nekainuos nei cento!

Individuali įmonė (sole trade) yra Lietuviško patento analogas, tačiau jūs turite tiek pat teisių kiek  įmonė. Kas verčia rinktis šį įmonės tipą ?
Pradžioje verslas ir sekmė pardavime – vėliau mokesčių mokėjimas. Skamba puikiai ? Australijos vyriausybė supranta, jog šalies gerovė priklauso nuo verslo, o stiprus smulkus verslas yra šalies pasididžiavimas.

Taigi jums nereikės mokėti nei dolerio, tol kol jūs nepasieksite $18 200 AUD pelno per metus, o įmoka į sveikatos draudimo fondą sudarys apie 1.5% jūsų įplaukų.

Australijoje PVM dydis yra 10% tačiau yra produktų grupės kurios moka mažesnį PVM, todėl jūsų verslo našta taps dar mažesnė Lietuvoje

Importo mokesčiai priklauso nuo prekių kategorijos, čia mokesčiai gali svyruoti nuo 7 iki 21%. Brangiausia kaip visada yra technika.

Korporacijos arba Lietuvos pavyzdžiu įmonės kaip UAB moka 30% pelno mokestį.

Taip pat priklausomai nuo veiklos, jūsų verslas moka:

Transporto mokestį – 718$ per transporto priemonę.
Žemės mokestis – 100$ + 1.6 cento už kiekvieną sumokėtą dolerį.
Draudimo sutarčių mokestis – 9%.
Kuro mokestis – 0.231 per litrą.

Mokesčiai darbuotojams:

Minimalus valandinis atlyginimas $16.36

Minimalus savaitinis atlyginimas $622.20 (prieš mokesčius).

Darbo valandų per savaitę 37.5h

Pensijų fondo mokestis 9.5%

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!