Blog

Home / Studijos  / Fitneso ir masažo studijos – raktas į jūsų sėkmę Australijoje

Šiandiena apsilankiau viename iš geriausių ir pagal kainą įkandamiausių koledžų Australijoje. Ši kompanija vadinasi ALG – Australian Learning Group. Šios mokymo įstaigos pagrindinė specializacija ruošti Fitneso bei Masažo profesionalus, kurie padėtų žmonėms jaustis bei atrodyti sveikai.

Lietuvoje tai nėra iti populiaros specialybės, bet Australijoje tai vienos paklausiausių profesijų. Klausimas kyla kodėl ?

Visų pirma Australijoje yra labai didelis skaičius nutukusių žmonių, todėl ir valdžia, ir visuomenė stipriai kovoja su tuo, kad tokiems žmonėms reikia padėti. Ne veltui per TV transliuojamos laidos “Biggest loser” sulaukia didelio populiarumo.
Kita pusė Australų yra stipriai save prižiūrintys žmonės, kurie noriai moka pinigus už tai jog jūs patarsite. Kaip geriau ir greičiau pasiekti sportinės išvaizdos, kaip subalansuoti mitybą.
Pabaigę CERTIFICATE III IR IV be didelių problemų rasite darbą, o pabaigę DIPLOMA IN FITNESS galėsite pradėti savo verslą ir uždirbti nemažus pinigus. Australijoje PT – personal trainer uždirba $60-70 dolerių per valandą, geras PT viršyje ir $100. Šios studijos jums suteiks galimybę sužinoti kaip dirba PT sporto klube, išmokins visus įmanomus būdus kaip motyvuoti žmonės dirbant individualiai ir grupėse, o svarbiausia jūs galėsite parinkti krūvį net tik jaunam, bet ir garbaus amžiaus žmogui po širdies infarkto ar mamai susilaukusiai vaikelio, kuri jau už pusmečio norėtų atrodyti dar geriau negu atrodė prieš gimdymą. Jeigu domitės sportu bei sveika gyvensena – šios studijos Australijoje būtent jums.

International Students come study fitness at ACSF from Australian Learning Group on Vimeo.

Vienas didžiausių privalumų šio koledžo yra tai, jog pasirinkę studijas Australijoje galėsite studijuoti ir Melbourne, ir Sydney, ir Perth. Jums nereikės keisti vizos tik pasakyti, jog nuo kito sertifikato aš noriu studijuoti kitame mieste. Visur programos yra vienodos, o dėstytojai yra iš ties nuostabūs.
Kitas didelis pranašumas jog jūs studijuosite tik 2 pilnas dienas per savaitę, todėl galėsite susirasti darbą likusioms 5 dienoms per savaitę. Tai vienas lanksčiausių koledžų Australijoje

Kita specialybė kurią galėsite studijuoti čia yra Masažas. Dauguma į Australiją studijuoti atvažiavusių pamato vieną keistą dalyką, Australijoje galima rasti masažo kabinetę ant kiekvieno kampo. Kodėl gi taip yra ?

Visi Australai yra privalomai drausti sveikatos draudimu, per metus draudimas padengia iki $300 išlaidas masažui, ar įžvelgiate savo verslo galimybes ? 🙂 ypač kuomet žinai, jog Sydney gyvena virš 4 milijonų žmonių…o bendrai visoje Australijoje virš 22 milijonų…

Kas dar įspūdingiau, tai jog šiuo verslu galėsite užsiimti jau po 91 savaitės mokslų ir jums daugiau nereikės jokių licenzijų. Masažistas gauna nuo $20-30 dolerių per valandą, jeigu dirba darbdaviui, jeigu dirbsite sau jūsų valanda kainuos net iki $100 per valandą.

Jūs išmoksite kaip atlikti:
– Švedišką masažą
– Sportinį masažą
– Aromoterapija
– Shiatsu
– Tui Na
– Klinkinį masažą ir pan.

International Students study massage at the NSW School of Massage from Australian Learning Group on Vimeo.

Daugiau informacijos apie masažo studijas rasite čia ir interneto tinklapyje http://www.schoolofmassage.com.au
Daugiau apie fitneso studijas rasite čia ir interneto tinklapyje http://www.acsf.nsw.edu.au

O jeigu nusprendėte jog tai yra būtent TAI ką norite studijuoti, rašykite arturas@svajoniuaustralija.lt ir mes be jokių papildomų mokesčių sutvarkysime visus rūpesčius susijusiu su studijomis, viza ir kelionių bilietais į Australiją . Būkite sveiki ir sportuokite 🙂
p.s. šis koledžas orientuotas į žinias, o ne į vizą, todėl mokytis čia iš ties reikės

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!