Blog

Home / Naujienos  / Kaip/kur išlaikyti motorolerio/motociklo teises Australijoje

Motoroleris/Motociklas yra viena pigiausių susisiekimo priemonių Australijoje, todėl net pati Australijos vyriausybė remia visus mirtinguosius rinktis šia transporto priemonę.

Pradėkime nuo to kiek tai kainuos ?

DKT ($42) + 2 dienų vairavimo apmokymai ~$86 + vairavimo pažymėjimas $54 = $182

Ar tai sunku ?

Vairavimo egzaminai skirias nuo Lietuvos. Čia per mokymus jums ne tik bus papasakota kaip užvesti motociklą, kaip važiuoti saugiai, tačiau jūs fiziškai išmoksite vairuoti motociklą per 2 dienas. Išlaiko praktiškai visi, mano grupėje buvo 3 vaikinai ir 3 merginos. Nė vienas iš jų nemokėjo vairuoti motociklo prieš tai. Visi išlaikė

Kokie etapai ?

Visų pirma jums reikės apsilankyti myrta.com.au svetainėje ir užsiregistruoti teorijos egzaminui. Paspaudus čia jūs pateksite tiesiai prie reikalo .
Pirmas punktas yra tas, jog jūs turite gyventi Australijoje mažiausiai 6 mėnesius, pasirodę jog nelabai galioja, kadangi Linas ir Edgaras išsilaikė be jokių problemų, nors yra tik kelis mėnesius čia.

1. Suvedate savo duomenis
2. Pasirenkate testą (choose test > Driver Knowledge Test (DKT)).Išsirenkate datą, laiką, vietą ir apsilankote. Jums būtinai reikės šių dokumentų*
3. Pasiruošiate testui ir išlaikote egzaminą. Galite pasipraktikuoti online dauguma klausimų bus tokie patys.
4. Išlaikę egzaminą iškarto turėsite teisę užsiregistruoti vairavimo egzaminui. Sezono metu, laukti reikės net iki mėnesio. Jums reikės pasirinkti dvi dienas, kurių metu būsite apmokytas valdyti motociklą/motorolerį.
5. Kadangi būsite išsilaikę jau abu egzaminus, galėsite keliauti į artimiausią RTA skyrių, ten sumokėsite už vairuotojo pažymėjimą ir per kelias darbo dienas jis bus pristatytas namo.

Sveikiname su nauju pažymėjimu, vairuokite saugiai.

* Jums reikės Paso, BANKO IŠRAŠO SU ADRESU (eiti į bank statement ir ten atsispausdinti arba nueiti į banką ir paprašyti jog atspausdintų. Jūsų adresas turi sutapti su gyvenamąja vieta, kadangi ten bus atsiųstos jūsų teisės).

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!