Blog

Home / Naujienos  / Kiečiausia ledainė Sidnėjuje – N2 Gelato China Town

Po vienos vakarienės China Town Restorane draugų buvau nustebintas originaliausia ledainę kokioje esu tik besilankęs. Ledainė unikali tuo, kad ledai čia užšaldomi Azotu ir jie yra pagaminami tiesiog jums prieš akis. Kelios minutės ir šviežutėliai ledai jau jūsų rankose. Taigi kaip visada geriau pažiūrim, nei klausome.

;

Nustebino taip pat ir ledų skonių įvairybę, tuo metu ragavau Kubos cigaro dūmo / kavos skonio ledus, skonis buvo iš ties netradicinis bei įdomus paragauti. Taigi ne tik ledai pagaminami unikaliai, bet ir produktas nestandartiškas. Na ir “on top of that” puikus personalo apsirengimas, “ale” gykai, o bičiukas kuris aptarnauja maloniai pabendrauja su kiekvienu bei bando užvesti publiką. Iš ties ši vieta paliko šiltą įspūdį, o kadangi nuolatos domiuosi verslu, tai tokių kavinių neradau daug, radau dar vieną amerikoje, ir berods Kinijoje..tad verslininkai, nemiegokite! Europai tikrai toks produktas praverstų!

Kas esate iš Sidnėjaus, manau pravers sužinoti el.adresą, kad gauti daugiau informacijos kur apsilankyti http://n2extremegelato.com.au

Na ir pabaigai šiek tiek geresnės kokybės video įrašas.

 

 

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!