Blog

Home / Naujienos  / Mardi Gras. Išdrįsk būti savimi

Šiandiena Australija šverčia Mardi Gras šventę. Tai yra gėjų ir lesbiečių kasmetinis paradas bei festivalis. Tikriausia lietuviams pati nepriimtiniausia šventė, kadangi iki šiol šis klausimas išlieka tabu…

Kokia tai diena man ?

Šiandiena važinėdamas po miestą mačiau daug išsimarginusių žmonių, kurie buvo persirengę linksmais, spalvotais kostiumais. Dėmesį patraukė vieną merginą, kuri ėjo savimi pasitikinčiu žingsniu, akių krašteliais dairėsi, ar daug susilaukia iš aplinkinių dėmesio, o jos veidą puošė plati šypsena. Tokia šypsena kuri ateina iš labai giliai ir kuri sako, šiandiena aš išdrįsau būti kitokia. Kitokio mastymo, apsirengimo, gyvenimo būdo, plaukų spalvos ir pasirinkimo kaip man gyventi šiame gyvenime.

Ji ir kiti šimtai žmonių nebūtinai yra tikri gėjai, galbūt vieni įtakoti aplinkos, šeimos, o gal nusivylimo, o gal tai yra tikrasis pašaukimas, tačiau noriu pasakyti vieną. Jeigu mes kiekvienais metais išdrįstume būti savimi, tokie kokiais jaučiamės viduje, kalbėtume tai ką galvojame, bendrautume su tais kuom norėtume, atsipalaiduotumėme ir užmirštumėme visus sau ištartus NE. Gal būt ryte atsikėlę mes išdrįstumėme būti nuolatos tokiais, juk būti savimi puiku. Neslegia stresas, tave buria žmonės kurie panašūs į tave, patinki žmonėms toks koks esi ir gyvenime atsiranda daug daugiau spalvų.

Šią dieną paskyriau verslo seminarui The Entourage į kurį keliauju jau 3 metus iš eilės. Šis renginys mane įkvepia ne tik kurti ar galvoti apie pinigus, tačiau šią dieną išgirstu begales smagių gyvenimo istorijų, kurios būna papasakotos šmaiksčiai, tačiau anaiptol gražiu-lengvu gyvenimu nepavadinsi, o kas svarbiausia įkvepia ir sako jog nėra gražių, lengvų gyvenimų, yra ilgas, vingiuotas kelias lyg amerikietišiki kalneliai ir mes turime nuspręsti, ar viską priimsime kaip baisų ar linksmą nuotykį.

Džiaugiuosi tuo jog kiekvieną kartą į šį renginį atvedu bent vieną lietuvį, tačiau gaila, jog kiekvieną kartą jie būna vis kiti, o tu pačių veidų nebematyti…

Taigi skirkite šią ar bet kurią dieną metuose, kuri leistų visiškai atsipalaiduoti ir negalvoti apie savo ar kitų susikurtus tabu.

Būkite savimi, būkite laimingi…

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!