Blog

Home / Studijos  / Studijos Australijoje – grafikos dizainas, žaidimų programavimas/dizainas, IT ir kita

Šios savaitės yra ypatingai svarbios man ir įmonių grupei, kadangi sparčiai plečiame siūlomų studijų Australijoje spektrą. Nors tokie susitikimai atima daug brangaus laiko, bet jie yra to verti. Kaip galima kitaip perduoti siūlomų studijų kokybę, negu nesusitikus su geriausiais mokymo įstaigų atstovais ir neišgirdus iš jų lūpų – kuo jie yra išskirtiniai, bei geriausi.

Taigi praeitą savaitę lankiausi nuostabiame koledže “ACADEMY OF INFORMATION TECHNOLOGY”. Vien pavadinimas sako, kad viskas kas čia dėstoma bus susieta su IT ir naujųjų technologijų valdymu. Šis ko gero vienas moderniausių koledžų visoje Australijoje gali puikuotis tokiu vardu, kadangi pradedant patalpomis ir baigiant naujausia IT įranga, bei geriausiais dėstytojais, kurie atkeliavo iš visų pasaulio šalių.

Šis koledžas yra įsikūręs beveik pačiame Sidnėjaus centre ir yra apsuptas didžiausių Australijos media kompanijų, todėl vien patekus į šį puikų rajoną jaučiasi kūrybiškumo dvasia.

Pakalbėsime apie kiekvieną profesiją atskirai.

Advanced Diploma of Screen & Media (Game Development)
Jeigu per dieną praleidi prie kompiuterio didžiąją paros dalį, o laisvalaikį leidi žaisdamas kompiuterinius žaidimus ir svajoji sukurti geriausią pasaulyje žaidimą – šios studijos būtent tau. Čia yra visos sąlygos mokytis, kurti, montuoti, eksperimentuoti ir visaip kitaip išsreikšti save. Greičiausi rinkoje kompiuteriai, žaidimų kūrimo laboratorijos, bei profesionalūs dėstytojai išties tau ranką bei padės realizuoti tavo svajones.
Žaidimų kūrimas apima tokias sritis kaip: audio, grafinis dizainas, video, grafika, animacija, scenarijaus rašymas, duombazių kūrimas bei programavimas.
Australijos žaidimų eksporto rinka sudaro daugiau nei $150 milijonų, todėl jeigu sugebėsite būti geriausias, jums atsivers plačios durys į visą pasaulį.
Žemiau vieno studento pateiktas darbas. Įspūdinga ar ne ?

Diploma of Interactive Digital Media

Šiuolaikinė media neįsivaizduojama be šių pagrindinių elementų : grafinio dizaino, animacijos, interneto tinklapių bei video gamybos. Šios specializacijos galioja ir pasirinktame kurse. Jeigu žinote kur norite tiksliai specializuotis PUIKU, jeigu nežinote dar geriau, kadangi kadangi studijų metu galėsite galimybė susižainti su visomis aukščiau išvardintomis medijos rūšimis.

>Bachelor of Interactive Media

Šiuolaikiniai reklamos specialistai turi išmanyti įvairios medijos formas – pradedant interneto tinklapiais, baigiant youtube filmukais, ir visą tai reikia sutalpinti išmaniuosiuose telefonuose ar planšetėse, kurios tampa didele mūsų gyvenimo dalimi, o versle nepakeičiamas įrankis. Šių studijų metu jūs turėsite galimybę susipažinti su įvairia medija, bei įgysite neįkainojamos patirties, kuri leis jums sublizgėti reklamos versle.

>Diploma of Software Development

Programuotojai yra viena populiariausių specialybių šiomis dienomis. Interneto tinklapiai, žaidimai, programos – visos šios technologijos reikalauja programuotojų išmanymo bei įsikišimo. Tobulėjant technikai mūsų gyvenimas tampa apsuptas išmanių daiktų, todėl pasirinkus šią profesiją turėsi galimybę pakeisti ne tik savo kasdienybę, bet ir šimtų tūkstančių tokių kaip tu, kurie pamils tavo sukurtus darbus.

Diploma of Business

Verslo vadybos studijos šioje įstaigoje ne tik leis jums įgyti tokių žinių kaip ekonomika, projektų valdymas, buhalterija ir pan. bet šio koledžo parengtos specialios medijos studijos suteiks jums galimybę susipažinti kaip valdomos media kompanijos ir leis jums būti tarpininkais tarp kūrybininkų bei klientų. 20% šio kurso sudaro mokymąsis apie įvairią mediją.

Visos pasirinktos studijos gali trukti iki 3jų metų. Klasės yra daugiausia “face to face” tipo, tam kad jūs galėtumėte gilinti savo žinias ir sparčiai tobulėti.
Kyla daugiau klausimų ? Rašykite arturas@svajoniuaustralija.lt O mes savo ruožtu pasirūpinsime visais dokumentais ir vizos klausimais, jums tereikia stebėti kaip jūsų svajonės pildosi.

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!