Blog

Home / Studijos  / Studijos Australijoje. Naujienos iš studentų

Ne prabėgo nei savaitė, kai pabaigėme Rugsėjo atvykelių bumą ir laukiame šį mėnesį atvykstančių likusių 8 Australijos užkariautojų.

Taigi paskutinę savaitę atvykę Teisutis, Ričardas ir Vitalija įsikūrė, susipažino bei po truputį užkariauja Australiją.

Vitalija
ir Ričardas susisiekė dar Gegužės pradžioje ir laišką pradėjo rimtais ketinimais. Kaip tarė taip ir padarė. Šiek tiek daugiau nei savaitė kaip atvykę į Australiją, susirado kur gyventi, pradėjo anglų kalbos studijas ir susirado darbelius. Vitalija pasirinko dirbti bare, o Ričardas kadangi daugelį metų dirbu pardavėju rado darbą šioje sferoje. Jie kartu išsinuomojo studijos tipo butą ir moka už nuomą $280 per savaitę.

Teisutis atvyko tiesiai iš Ispanijos. Jis pasirinko IT studijas, bet pirmą savaitę nuėjęs į paskaitas nusprendė pakeisti į Marketingo, vakarines studijas, ir tikriausia studijuos su nesenai atvykusia Iveta.
Teisutis per tą laiką spėjo susirasti kur apsistoti, jis gyvena vienas kambaryje, Kensington rajone, apytiksliai 15min autobusu iki Sidnėjaus centro. Kadangi būsto paieška atima tikrai daug laiko, darbų ieškotis neturėjo daug galimybių.

Ateinantį mėnesį laukiame dar 8 žmonių eskadrono. Pirmieji atvyks Aivaras ir Lina, kurie vienas kitą surado mūsų forume, šiek tiek vėliau žavaus vardo savininkė Eivyda ir 5 draugai iš pajūrio, kurie nusprendė versti naują lapą gyvenime, kai kurie metė, net labai gerus darbus Lietuvoje, ir jau neužilgo išpidys seną svajonę skrosti bangas išsvajotoje Australijoje.

Laukite tęsinio, o jeigu jums kyla kokie klausimai, drąsiai parašykite mūsų keliautojams. Mes įsitikine, jog keliautojai papasakos savo įspūdžius, bei kokios pagalbos sulaukė iš mūsų.

Kaip visada, mane galite pasiekti el.paštu arturas@svajoniuaustralija.lt

Jūsų draugas, bei bendražygis Australijoje Artūras Mickus

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!