Blog

Home / Studijos  / Studijos Australijoje NEMOKAMAI!

Ar žinojote jog Australijos vidutinis atlyginimas yra $56 000 per metus ?
Norėtumėte uždirbti tiek pat ir dar daugiau ?

Viskas ko reikia įgyti Australišką išsilavinimą, gauti vietinės patirties ir jūsų svajonės išsipildys su kaupu.
Ar žinojote jog pradinis kapitalas studijoms sudaro apie 17 000lt? Tačiau dabar tai galite padaryti visiškai nemokamai!

Laiškais norinčių keliauti studijuoti į Australiją lyja kiekvieną dieną. Daugeliui tai svajonė iš mažų dienų, kuomet matėme dokumentinius filmus apie Australiją, kengūras ir nuostabaus grožio paplūdymius. Vienintelė ir didžiausia problema tai, jog pirmam žingsniui žengti reikalingas kapitalas, kuris vertinant lietuvišką atlyginimą yra nemažas, tačiau investicija atsiperka ir būdami Australijoje galite grąžinti paskolintus pinigus ir dar prikrauti kišenes Australiškų dolerių. Tačiau didžiausias jūsų pelnas bus patirtis, kurią gausite atsiskyrę nuo viso pasaulio ir užkariavę oranžinę žemę.
Šiandiena galvojau kaip palengvinti finansinį klausimą ir sumažinti finansinę prarają…Atsitiko taip, jog užtikau šį tinklapį, kuriame žmonės iš viso pasaulio skolinasi iš kitų žmonių, o vėliau grąžina pinigus. Galima manyti tai yra žmonių paskolų bankas. Projekto pavadinimas Kiva ir jie yra padėja ne vienai dešimčiai žmonių įgyvendinti savo svajones.

Taip pat yra tokie populiarūs projektai kaip CROWDFUNDING, kurių metu, jums aukojami pinigai vardant tikslo pvz. Išvažiuoti studijuoti į Australiją. Tam jog žmonės suaukotų daugiau pinigų, jūs galite sugalvoti kūribingus prizus pvz. marškinėlius, smėlį su akmenukais iš Australijos paplūdimio įpakuotas į grąžią dėžute ir pan. nuo jūsų fantazijos priklausys kiek būsite paremti, o jeigu pasiseks, gausite tiek pinigų, kad nereikės dirbti ir studijų Australijoje metu 🙂 skamba šauniai ?
Crowdfunding tinklapių sąrašas:

  • indiegogo.com
  • crowdfunder.com
  • rockethub.com
  • crowdrise.com
  • gofundme.com
  • razoo.com

Taigi dabar viskas yra jūsų rankose. Ar išdrįsite pasinaudoti ir žengti pirmą žingsnį savo svajonės link ?

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!