Blog

Home / Studijos  / Studijos Australijoje. Kaip sekasi studentams ?

Po ilgos tylos naujienos iš mūsų fronto. Tikėkimės jums ši rubrika patiks bei suteiks daugiau informatyvumo apie studijas ir gyvenimą Australijoje, ką veikia mūsų studentai ir kaip jiems sekasi.

Visų pirma visus su pavasariu, tai ir smagu, kartu ir nelabai nes atėjo sezonas kuomet kremą nuo įdegio reikia nešiotis kiekvieną dieną.

Rugsėjo mėnesį sulaukėme 4 atvykėlių: Lino, Ivetos, Ryčio, Mindaugo. Kaip gi jiems sekasi ?

Linas atvyko mėnesio pradžioje tiesiogiai iš šaltos Norvegijos. Porą dienų pagyvenęs viešbutyje Linas surado kur apsistoti, visiškai netoli Maroubra Junction, nuomos kaina 160$ už nuosavą kambarį. Autobusu 25minutes iki centro ir 15min pėstute iki mano mėgstamiausio paplūdymio Maroubra Beach. Kitą savaitę Linas susirado darbą pervežimuose, gavo $22.5 valandinį atlyginimą tačiau sena nugaros trauma neleido jam dirbti ilgiau. Todėl teko atsisakyti pelningo darbo ir kibti į naujas paieškas. Jis studijuoja kol kas Anglų kalbą.

Po savaitės sulaukėme Ivetos, jos viza buvo išduota tik kelias dienas prieš pat jos lėktuvo skrydį, tad po mažo streso viskas ėjosi kaip sviestu patepta. Iveta ne tik per 3 dienas rado kur apsigyventi, bet ir padavėjos darbą kuriame jai pasiūlė neribotas darbo valandas…Iveta pasirinko studijuoti Marketingo studijas ir jau ateinantį semestrą, kartu su ja trinsime koledžo kėdes 🙂

Ryčiui sekėsi puikiai su vizos aplikakavimu. Ji buvo išduoda per nepilnas porą savaičių, o ir skrydis buvo pakankamai lengvas. Rytis savaitę praleido ieškodamas būsto, tačiau rado patrauklią vietą Pyrmont rajone. Darbo paieškos užtruko keletą dienų, šiandiena jis eina į TRIAL dėl kitchen hand darbo pozicijos, o ketvirtadienį pradeda darbą kitoje kavinėje. Taip pat Rytis darbuojasi laikinai mūsų įmonėje. Ryčio argumentas pasirenkant mūsų agentūrą buvo “uždavęs klausimą, gavau atsakymus į visus mano klausimus”. Rytis pradėjo IT studijas.

Mindaugas. Mindaugo kelionė link Australijos buvo pati sunkiausia, kadangi ilgai užtrukome tvarkydami dokumentus, taip pat imigracijos tarnyba ilgai dėlsė išduodama vizą. Mindaugas pasirinko mūsų agentūrą argumentuodamas, jog mes suteikėme daugiau dėmesio bei faktų apie Australiją, negu mūsų konkurentai. Kol kas Mindaugas tik 3 diena Australijoje, šiandiena jis susipažino su savo koledžu kuriame studijuos Anglų kalbą, o vėliau masažą.

Šiandiena laukiame atvykstant Ričardo, Vitalijos ir Teisučio, kaip seksis jiems neužilgo pranešime.

Te jūsų patirtis Australijoje su mumis tampa svajonių 🙂

Turite klausimų ? Išsiųskite mums užklausą ir pažadame jog atsakymą gausite per artimiausias 24 valandas. arturas@svajoniuaustralija.lt

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!