Blog

Home / Kelionės  / Svajonių Australijos link

Australija, viena iš nedaugelio šalių, kuri siejasi mums su nežinomybe, egzotika ir ryškiaspalvėm saulės nutviekstom spalvom. Šia šalim domėjausi tol, kol vidinis aš vis garsiau viduje kartojo “dabar arba niekada, dabar arba niekada”!

Taip ir atsitiko. Su drauge sugalvojom, kad 2010 metai yra geriausi mūsų vedyboms, bei Australijai. Nepraėjus nei pusei metų po šio sprendimo tapome sutuoktiniais, bei nekantriai laukėme naujos istorijos pradžios. Neužilgo turėjome sutartį su koledžu be kurios lietuviai pasilikti šalyje negali ilgiau nei metus, tad virpančiom širdim beliko laukti skrydžio. Paskutinis mėnuo Lietuvoje buvo kupinas vidinio virpulio, akys geidė naujo pažinimo, o širdis draskėsi dieną iš dienos bijodama nežinomybės. Tačiau vidinis aš kuždėjo – viskas bus gerai.

Kelionės dieną jaučiausi, tarsi viduje viskas aplink butu mirę, palieku viską, kas mane siejo 26 metus: šeimą, gimtus namus, neužmirštamus Lietuvos kampelius, draugus, bei dužtančią į šipulius tevynę.

Atsiplėšus nuo žemės, šypsena veide nedingo dar keletą menesių..

Sustojimas Turkijoje, Istambule ir praleista para čia buvo puikus apšilimas prieš milijoninius Australijos miestus, bei didžiulius atstumus tarp jų.

Šypsena, noras patirti ir meilė yra geriausi kelionių palydovai!

Antras sustojimas. Malaizija, Kuala lumpuras. Nors 9 valandų skrydis išvargino ir ugninio gėrimo lašai ne kiek neatpalaidavo, aušrai brėkštant, pro langą atsivėrė nuostabūs, akiai nepažistami vaizdai: vandenynas, palmės ir vienas moderniausių iš matytų oro uostų. Pasidžiaugę paskutiniu nemokamu bevieliu internetu, prieš nusileidus ant raudonosios žemės, sukeliame į facebook’ą pagautas akimirkas iš Turkijos ir pasiruošiame paskutiniam 9 valandų šuoliui svajonių šalies link.

Nors miegas ne į viena akį nekrenta, jaučiuosi pakankamai žvalus ir pasiruošęs naujam gyvenimui.

Po varginančių skrydžio valandų, vakarop, pasiekiame Sydnėjų. Daugiatautiškumo sostinė pasitinka mus ryškiais nakties žiburiais, o tamsa gaubia paslaptinga mistika.

Nors šiek tiek užtrunkame ties muitine, kol skanuojami mūsų pasai ir baimės jausmas prieš mirdamas kuždėjo, o kas jeigu neįleis? Viskas pasibaigė ištartais žodžiais “Welcome to Australia”. Išmetę prikrautas lagaminuose dešras ir palikę jas karantino tarnybai, pagaliau gauname galimybę įkvėpti svajonių oro, kuris iš pirmo karto pasirodė ne toks gaivus lyginant su Lietuva ir prisotintas barbekiu ( barbecue) dūmų kvapo.

Nauji namai, tėvynainių paliktas šampanas su užkandžiais, įamžino amžinybę trukusį skrydį, bei pasikeitimų pradžią.

Lova, mylimo žmogaus bučiniai, bei nuovargis palengva merkia akis. Labanakt Lietuva, labas rytas Australija.

4 Comments
  • indre

    Tai kaip Jums sekasi dabar?

    February 26, 2012 at 8:57 pm Reply
  • indre

    Tai kaip Jums sekasi dabar?

    February 26, 2012 at 8:57 pm Reply
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!