Blog

Home / Naujienos  / Unconvetion Sydney – renginys skirtas pradedantiesiems verslinikams

Unconvention NEMOKAMI renginiai Australijoje, kurie yra skirti pradedantiesiems verslinikams, čia kiekvieną kartą galima sutikti daug jaunų ir pagyvenusių veidų kurie siekia vieno tikslo – sukurti savo imperiją ir būti laisvu. Būtent taip vadinosi pirmoji mano sukurta įmonė “Būk laisvas” iš ties nėra nuostabesnio dalyko, kuomet tu kuri kažką kas yra tavo mintys ir siela. Bet kaip ir daugumos pirmi verslai dažniausia nesėkmingi, taip ir mano verslui pakišo koja europos krizė, o gal tiesiog tas jaunatviškas naivumas, kad niekas niekada nesibaigia…
Taigi šį šeštadienį su keletą verslo entuziastų nuklydome į šį renginuką ir buvau tikrai įkvėptas. Daug žmonių, visi bendrauja, puiki terpė parduoti savo produktą arba susirasti partnerį, visi NORI tik gal nežino ką, gal nežino kaip, bet potencija gera.
Kadangi dieną buvau suplanavęs kaip ir visas kitas, tad turėjau galimybę išklausyti tik vienos pranešėjos ir manau ji buvo pati geriausia.

Taigi Katherine Samspon, žavinga moteris sukūrusi tokį brandą kaip “Healthy Habits“. Viskas prasidėjo nuo to, kad ji pasiskolino iš savo tėvo pirmus $300 000, nupirko kampą viename iš foodcourt ( tikriausia vertimas geriausias būtų valgykla ), viską pertvarkė iš pagrindų ir taip prasidėjo jos sekmės istorija, kuri pavirto į berods apie 50 parduotuvėlių tinklą, bei frančize pagrįstu verslu. Iš ties verslas klostėsi gerai ir tėvui grąžino skolą su procentais, bet po 19 metų įtempto darbo nusprendė viską parduoti, kadangi paprastų paprasčiausiai perdegė. Nuolatinis stresas darbe: darbuotojai, tiekėjai, reklamos kampanijos, konkurentai ir pan. neleido jai nė minutei atsipalaiduoti net būnant namie ar ilsintis. Džiugu jog ji rasdavo vis vieną minutę kitą savo šeimai ir tai geriausi atsiminimai iš jos 19 metų įtempto verslavimo.

Kas atsitiko pardavus viską ? 12 mėnesių poilsio ir miego diena iš dienos. Ji atsikeldavo 8-9 ryto, pratempdavo iki 11 ryto ir vėl į lovą. Kartais prisiversdavo išbūti visą dieną, bet organizmas tiesiog prašė poilsio.

Kas labiausiai man patiko iš prezentacijos ? Tai, kad ji kilo iš graikijos, ir visi graikai atvaževę į Australiją atidaro savo fish & chips parduotuvėles, nemokėdami kalbos, nepažinodami nieko ir taip daro dauguma ir visi pragyvena, ir išleidžia vaikus į universitetus mokintis. Daro todėl, kad tai tapo savotiškas įprotis čia atvažiavusių graikų. Taigi mes lietuviai manau ne esame kažkuo prastesni, o susibūrę į bendruomenę, atsisakę pašaipų, apkalbų bei pavydo, galėtume pastatyti tvirtą visuomę čia. Dėja dabartinė bendruomenė, gali susitikti prie stikliuko, o padėti vieni kitiems, retas kas padeda.
Tik būdami vieningi ir siekiantys bendro tikslo pasieksime gerovės greičiau, bei bus smagiau dalintis su bendražygiais. Drąsos, pagarbos ir tikėjimo vienas kitu.

Ir pabaigai Katherine Thopson patarimai verslinikams:

Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!