Blog

Home / Naujienos  / Sidnėjus – renginių sostinė

Sidnėjus – miestas garsėjantis savaitgalį vykstančiais renginiais. Pagrindinė renginių vieta yra Darling Harbour restoranų ir pramogų alėja, kurioje gali sočiai bei linksmai prikimšti savo pilvą pradedant jūros gerybėmis baigiant Turkiškais patiekalais.

Bet smagiausia dalis čia yra ta, kad beveik kiekvieną savaitgalį vyksta nemokami renginiai. Šį savaitgalį pagaliau išsiruošiau į Jazzo festivalį ir tikrai nepasigailėjau. Puiki atmosfera, daug įdomių žmonių, permirkusios kojos, vėluojantis traukinys, viskas tik pataisė nuotaiką 🙂

Čia pirmas kadras iš pirmos pagrindinės scenos. Šiais metais viskas daug geriau organizuota, yra didžiulė palapinė, po kuria galima pasislėpti bei prisėsti pasiklausyti smagių garsų. Atlikėjas tipinis Jazz&Blues stiliaus atlikėjas kaip ir priklauso tokiems.


Po šio pasirodymo buvo pertraukėlė, todėl visi skubiai patraukė prie kitų scenų ir buvo aptiktas veikėjas “Gramophone man” ar kažkaip panašiai. Šis žmogelis lyg DJ leidžia plokšteles Jazz grandų, kartu šoka ir kuria tikrai puikią atmosferą. Bet smagiausia, kad lyg iš dangaus išniro ši pagyvenusi pora ir užkūrė tikrą pirtį praeiviams! Ne pirmos jaunystės šokėjai puikiai judėjo, bei sukėlė pavydą daug jaunesniems žiūrovams taip pat ir man. Šviesūs veidai ir šypsenos išdavė apie puikiai praleistą žmonių gyvenimą, bei laimę kartu.

Taigi pasibaigus šioms mieloms akiai linksmybėms patraukiau kitos scenos link ir buvau vėl gi nustebintas. Savo kūrinius atliko grupė iš Blue Mountains miestelio “Sister Jane”. Nors neesu muzikos ekspertas, galiu drąsiai pasakyti jie grojo tikrai ne Jazz’ą, labiau panašu į Indie stilių, bet aš nelikau nusivylęs. Ši daina dar ir šiandiena skamba mano grojaraštyje, palaikinta facebooke ir reikės sekti kur galima bus šilčiau pasiklausyti šios puikios grupės.
Trumpas kadras prie scenos, bei daina kuri skambėjo, užburiantys garsai.

Na, o prieš savaitę lankiausi “VIVID” šviesų festivalyje. Kadangi geriau viena kartą pamatyti, nei kalbėti apie tai, taigi postinu viską ką radau internete, kadangi pats ne per daug buvau pasiruošęs fotografuoti ar filmuoti.

http://vividsydney.tumblr.com

Su geriausiais linkėjimais iš žiemojančios Australijos, Artūras

No Comments
Post a Comment

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!