Studijos

Home / Studijos

Šiame puslapyje rasite informaciją padalinta į 4 skiltis:

– Bendra informacija apie studijas Australijoje

– Mokymo įstaigos

– Dokumentų parengimo etapai

– Koks reikalingas biudžetas

Bendra informacija apie studijas Australijoje

Studijos Australijoje yra pačios įvairiausios ir atitiks visus net didžiausius reikalavimus keliantiems individams. Australija, viena iš top šalių kuriose išsilavinimas yra vertinamas, o asmuo įgyjas aukštąjį išsilavinimą ir investavęs savo laiką bei pinigus į tai nesileidžia į kitokio darbo paieškas, bei mėgaujasi valstybės reguliuojamais atlyginimais. Tikrai taip, valstybė reguliuoja kiek atitinkamos srities specialistas turi uždirbti mažiausiai. Skamba intriguojančiai ?

Studijų kokybė

Studijos Australijoje yra reguliuojamos Australijos valstybės, tarptautiniai studentai studijuoja pagal CRICOS sistemą kuri garantuoja jog studijos, bei institucija kurioje studijuosite atitinka aukštus standartus. Australijoje mokslas yra brangus, todėl mokama studijų suma atspindės studijų ir žinių kokybę

Koledžas ar Universitetas ?

Jeigu baigėte Universitetą Lietuvoje ir galvojate jog studijuoti koledže nėra prestižas, galiu patikinti, jog Australijos koledžo diplomas turės daugiau galios ieškant darbo užsienyje negu Lietuvos diplomas. Lietuva daugeliui užsieniečių yra nežinomas kraštas, todėl ir diplomas iš Aukštosios mokyklos turi nedaug vertės.
Pabaigę koledžą, galėsite aplikuoti graduation vizai, tuomet galėsite pigiai išlyginti studijas Universitete, o tada jūsų durys į platesnius karjeros vandenis dar labiau atsivers, čia įgytos pažintys tarnaus jums visą gyvenimą.

Universitetas yra kaip ir visame pasaulyje pripažįstamas geriau negu koledžas. Bet karjeros perspektyvos vis viena priklausys tik nuo jūsų iniciatyvos ir siekių. Australijoje yra labai svarbu komunikuoti ( social networking ), todėl vien tik pažįstant reikalingus žmones jūs gausite gerą darbą.

Todėl kas geriau ar koledžas, ar universitetas galima dėti lygybės ženklą, su papildoma sąlyga – viskas priklauso nuo JŪSŲ pačių.

Kokie yra stojimų reikalavimai (reikalingi dokumentai bei tvarkymo etapai)?

Pagrindinis reikalavimas yra anglų kalbos testas arba IELTS egzaminas priklausomai nuo pasirinktų studijų institucijos. Daugiau infomacijos rasite čia .

Koks reikalingas pradinis kapitalas ?

Studijos Australijoje yra investiciją į jūsų ateitį žinias ir galimybes, Australija yra įsikūrusi kitame pasaulio krašte, todėl mes paskaičiavome orientacinę kainą, kuri leistų jums sudaryti įspūdį apie savo galimybes.

Studijų biudžetas Australijoje susideda iš:

 • Studijų pirmos įmokos kainos
 • Vizos mokesčio
 • Sveikatos patikrinimo
 • Privalomo sveikatos draudimo
 • Pragyvenimo išlaidų keliems mėnesiams
 • Skydžio bilietų

Daugiau informacijos su konkrečiais paskaičiavimais rasite čia.

Kiek trunka vizos ir dokumentų tvarkymas ?

Oficialiai viza yra tvarkoma 30 dienų ( pagal Australijos ambasados duomenis) nuo paskutinio dokumento pridavimo, bet mes rekomenduojame pradėtis tvarkytis vizą prieš 2 mėnesius, kadangi imigracinė tarnyba pasilieka teisę svarstyti ilgiau.

Ką daryti jeigu studijos nepatinka ?

Jūsų studijos yra susietos su viza, keisti galite studijas koledžo viduje, iš vienos disciplinos į kitą, jeigu nepatinka koledžas, po pusmečio galima surasti naują koledžą tai jums kainuos papildomai enrolment fee kuris svyruoja nuo $200-300, bei agentūrinis mokestis $100. Kai kurios mokymo įstaigos taiko įvairius administracinius mokesčius.

Studijų įvairovė

Australijoje veikia per 1200 mokslo institucijų, daugiau nei 22 000 studijų. Jūs ir jūsų artimieji galite studijuoti įvairiuose lygiuose nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, ar tai būtų pagrindinė mokykla, ar tai būtų tarptautinės studijos koledže (VET), čia galite tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, studijuoti aukštąjį mokslą universitete.
Mes atrinkome pačias patraukliausias, populiariausias, bei įkandamiausias pagal lietuvišką kišenę studijas, o tie kurie į mokslą nori investuoti daugiau, mes individualiai patarsime, kurią specialybę pasirinkti. Daugiau informacijos rasite čia…

Studijų kainos
Studijų kainos yra labai įvairios ir pagal kiekvieno kišenę. Pigiausios yra vadybos tipo studijos marketingas, verslas, turizmas, taip pat fitnesas masažas. Brangiausi yra specializuoti mokslai kaip medicina, psichologija ir pan.

 • Mokykla $7,800 to $30,000
 • Anglų kalbos kursai nuo $200 per savaitę
 • Koledžai (Certificates I to IV, Diploma and Advanced Diploma) – $6,000 to $22,000
 • Bakalauro studijos- $15,000 to $33,000*
 • Magistro studijos $20,000 to $37,000*
 • Dokturantūra $14,000 to $37,000*

Plačiau apie studijų kainas rasite čia…

Studijų trukmė

Studijos koledžuose skirstomos sertifikatais. I, II, III, IV, Diploma ir advanced diploma. Gali trukti nuo 4 mėnesių iki 3metų priklausomai nuo studijų krypties. Šios studijos yra prilyginamos Lietuvoje aukštąjam neuniversitetiniam mokslui.

Bakalauro studijos aukštojoje įstaigoje trunka nuo 3 iki 4 metų priklausomai nuo studijų trukmės.

Magistro studijos trunka nuo metų iki 2jų priklausomai nuo studijų krypties.

Dauguma lietuvaičių renkasi studijas Australijos koledžuose, kurios trunka arba 2-3 metus.

Studentų įvairovė

Daugeliui kyla klausimas, kas bus mano grupiokai ir iš kokių šalių ? Atsakymas iš ties paprastas kadangi visa tai priklausys kokią mokymo įstaigą pasirinksite. Koledže jūsų draugais taps Italai, Brazilai, Airiai, Kiniečiai, Indai, Amerikiečiai ir pan. Universitete studentai skirsis kadangi čia didelę dalį sudaro Australai, bei azijiečiai.

Sveikatos draudimas

Sveikatos draudimas yra privalomas visiems studentams, kadangi medicinos paslaugos yra brangios, o turint sveikatos draudimą būtina sveikatos pagalba yra NEMOKAMA, kitos paslaugos yra iš dalies kompensuojamos. Mes dirbame su Allianz Insurance.

Dėja turime pavyzdį kuomet mūsų studentas eidamas pasivaiksčioti pakrante nuslydo nuo uolų ir susilaužė abi kojas. Jį gelbėti prireikė poros straigtasparnių, buvo atliktos kaulų rekonstrukcijos operacijos. Bendra gydymo suma sudarė per 20 000$, visas išlaidas padengė draudimo bendrovė su kuria mes dirbame. Todėl mes rekomenduojame draustis būtent mūsų rekomenduojamoje įmonėje su kuria turime bendradarbiavimo patirties daugiau nei metus.

Darbo valandų ribojimai bei galimybės

Australijoje studentų darbo valandos yra ribojamos, tam jog spėtumėte į paskaitas, bei atsiskaitymus. Koledžo studentai (572 vizos turėtojai) studijų metu per 2 savaites gali dirbti 40 darbo valandų, atostogų metu darbo valandos neskaičiuojamos. Kaip taisyklė rinkoje atsiranda kitų galimybių studentams užsidirbti, todėl mes papasakosime apie visus įmanomus būdus individualiai.

Kokiuose miestuose galima studijuoti ?

Mes dirbame su populiariausiais bei prieinamiausiasi koledžais Australijoje. Šiuo metu galime pasiūlyti studijas Sydney, Melbourne, Gold Coast, Cairns miestuose.

Kiek trunka atostogos ir kada jos būna ?

Studentai koledžuose turi atostogas po kiekvieno semestro 2-4 savaites taip pat ilgąsias vasaros atostogos (Gruodžio mėnesį) kurios trunka 9 savaites. Taigi viso metuose turėsite 3.5 mėnesio atostogų.

Ar įmanoma atvažiuoti anksčiau nei prasideda studijos ?

Atvykti į Australiją galima anksčiau nei prasideda studijos, tai gali būti net ir keli mėnesiai prieš studijas, tačiau oficialiai galėsite pradėti dirbti tik nuo studijų pradžios. Visi reikalingi dokumentai darbui sutvarkoti tik atvykus, todėl kibti į darbo paieškas galima tik atvykus.

Skiepai ?

Privalomų skiepų nėra. Tačiau galite individualiai pasiskiepyti.

Kokia galimybė negauti vizos ?

Per mūsų gyvavimo istoriją to dar nebuvo, jeigu pateikiami dokumentai yra tvarkingi ir nekelia įtarimų, problemų niekada neiškyla.

Kiek uždirba studentai ?

Kiekvieno atvejis yra individualus, tačiau mūsų studentai vidutiniškai uždirba po $650 AUD, to pakanka pasidengti studijų, pragyvenimo, maisto išlaidas, taip pat daugelis dar susitaupo kelionėms, pirkiniams bei vietinėms pramogoms.

Ar aš galiu tikėtis likti gyventi Australijoje ?

Gauti Australijos pilietybę nepakanka pabaigti studijas ar išbūti šalyje atitinkamą laiką. Dauguma studijuojančių Australijoje svajoja likti čia, todėl dar prieš išvažiuojant reikia parengti strategiją, kurią bet kada atsivertę žinosite, ką reikia daryti norint likti Australijoje ir mėgautis šios puikios šalies resursais bei aplinka. Mes su malonumu padėsime suplanuoti lengviausią strategiją jūsų tikslo link.

Studijos Australijoje yra pirmas žingsnis padėsiantis atverti duris į Svajonių šalį. Plačiau skaitykite apie Skilled arba Sponsorship (457) vizas.

Kokios galimybės po studijų baigimo

Galimybes galėtume skirstyti į 2 grupes:

 • Tie kurie studijuoja profesiją iš skilled sąrašo.
 • Tie kurie studijuoja profesija ne iš sąrašo.

Taigi tie kurie studijuoja profesiją iš sąrašo, jie turės galimybę pabaigę studijas dar mėgautis beveik 2 metus atostogomis Australijoje, dirbi, keliauti ir kopiti karjeros laiptais, kadangi galėsite pretenduoti į Graduate work ir Post study work vizoms.

Tie kurie studijuoja profesiją ne iš skilled sąrašo, galimybė gauti SPONSORSHIP (457) vizą atsiveria, žiūrėti sąrašą taip pat nereikia jaudintis tiems kas neturi, nei profesijos, nei išsilavinimo. Australijoje galite dirbti bare ir taip gauti SPONSORSHIP vizą, kuri po poros metų pavirs į pilietybę. Jūs būsite įpareigoti dirbti tai įmonei ne trumpiau kaip 3 metus, jau po dvejų metų jūs turite teisę aplikuoti permanent residency vizai.

Daugiau informacijos apie vizas rasite čia.

Mokymo įstaigos

Studijos Australijoje yra pačios įvairiausios, nuo standartinių pvz. verslo vadybos (business management) iki pačių naujausių pvz. Aplikacijų dizaineris (App developer).

Mes galime pasiūlyti studijas – Sidnėjaus, Perto, Melburno, Brisbeno ir Surfers Paradise miestuose.


Mūsų rekomenduojami koledžai, bei specialybės.

ACADEMIES AUSTRALASIA ( Sydney, Melbourne):

[table style=”solid”]

Studijos Trukmė Semestro kaina Semestrų per metus
Marketingas (marketing) 2 metai $1500 AUD 4
Buhalterija (accounting) 2 metai $2000 AUD 4
Vadyba (management) 2 metai $2000 AUD 4
Informacinės Technologijos (IT) 2 metai $1500 AUD 4
Turizmas ir Gidas (Tourism and Guiding) 2 metai $1600 AUD 4
Anglų kalbos tobulinimo kursai ir pasiruošimas IELTS pasirinktinai $200 AUD per savaitę

[/table]

ŠIUO METU TAIKOMOS NUOLAIDOS. Siųsti užklausą.

Studijų pradžia 2014 metais:

 • 30 birželio
 • 22 Rugsėjo
 • 27 Spalio

ACADEMY OF INFORMATION TECHNOLOGY(Sydney)

[table style=”solid”]

Studijos Trukmė Semestro kaina Semestrų per metus
Animacija (Animation) 3 metai $7150 2
Žaidimų dizainas (Game Design Courses) 3 metai $7150 2
Interneto tinklapių dizainas (Web Design Courses) 3 metai $7150 2
Filmų kūryba (Film making Courses) 3 metai $7150 2
Šiuolaikinė Media (Digital Media Courses) 3 metai $7150 2
Verslas (Business) 3 metai $7150 2

[/table]

Studijų pradžia 2014 metais:

 • 20 Gegužės
 • 5 Rugpjūčio
 • 16 Rugsėjo
 • 27 Lapkričio

COLLEGE OF SPORT AND FITNESS (Sydney)

[table style=”solid”]

Studijos Trukmė Semestro kaina Semestrų per metus
Sporto treneris (Sport Coaching) 2 metai $1600 AUD 4
Sporto administravimas (Sport Development) 18 mėn. $2000 AUD 4
Sporto ir poilsio planavimas (Sport & Recreation) 6 mėn. $1600 2

[/table]

Studijų pradžia 2014 metais:

 • 19 Gegužės
 • 11 Rugpjūčio
 • 3 Lapkričio

AUSTRALIAN COLLEGE OF SPORT AND FITNESS (Sydney, Melbourne, Perth)

[table style=”solid”]

Studijos Trukmė Semestro kaina Semestrų per metus
Fitnesas (Fitness) 2 metai $1690 AUD 4
Sporto vadyba (Sports Management) 2 metai $1690 AUD 4

[/table]

Studijų pradžia 2014 metais:

 • Sausį
 • Balandį
 • Birželį
 • Spalį

NSW SCHOOL OF MASSAGE (Sydney)

[table style=”solid”]

Studijos Trukmė Semestro kaina Semestrų per metus
Masažas (Massage) 1.5 metai $1890 AUD 4

[/table]

Studijų pradžia 2014 metais:

 • 24 sausio
 • 17 balandžio
 • 11 birželio
 • 3 spalio

FUSS BEAUTY AND LASER COLLEGE (Sydney)

[table style=”solid”]

Studijos Trukmė Semestro kaina Semestrų per metus
Diploma of Beauty and Laser Therapies 2 metai $2483 AUD 4
Diploma of Beauty and Nail Therapy 18 mėn. $2483 AUD 4

[/table]

INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY

[table style=”solid”]

Studijos Per savaitę, 20h Studijų pradžia
Anglų kalbos pagrindai (General English) $217 AUD renkantis nemažiau nei 5 savaites kiekvieną pirmadienį
Pasiruošimas IELTS egzaminui (IELTS Preparation) $217 AUD renkantis nemažiau nei 5 savaites kiekvieną pirmadienį
Pasiruošimas Cambridge egzaminui (FCE / CAE) $217 AUD
renkantis nemažiau nei 5 savaites
Pasiruošimas tapti Anglų kalbos mokytoju (Teach English overseas) Nuo $1750 AUD už mokymo kursą

[/table]

Tropical Institute (Cairns)

Studijos prasideda kiekvieną pirmadienį.

DOMINA STUDIJOS TIK DĖL VIZOS ? JUMS PASIŪLYSIME YPATINGAI PIGŲ IR NEĮPAREIGOJANTĮ KOLEDŽĄ. Kaina nuo 1400$ per trimestrą, verslo studijos arba Buhalterija.

Studijos Koledžuose skirstomos į semestrus ( 9 savaitės mokslų, 3 savaitės atostogų (jų metų galite dirbti 40 valandų) Vasaros ir žiemos atostogos trunka 7 savaites.

Daugiau tarptautinių studijų rasite Australijos valstybės skirtame tinklapyje studyinaustralia.gov.au

GAVOTE PIGESNĮ STUDIJŲ PASIŪLYMĄ TAČIAU NORITE KELIAUTI SU MUMIS? ATSIŲSKITE KITOS ĮMONĖS PASIŪLYMĄ IR MES SULYGINSIME SAVO KAINAS. O UŽ PASITIKĖJIMĄ MUMIS PAVAIŠINSIME PRABANGIA VAKARIENE ATVYKIMO PROGA.

Dokumentų parengimo etapai

Svajonių Australija autoriai visiškai supaprastino dokumentų tvarkymą, todėl nereikės sukti galvos. Sekite instrukcija ir nurodymus. O tam jog viskas eitų sklandžiai, paruoškite:

Elektroninę paso kopiją (pasas turi galioti studijų laikotarpį + 6 mėnesiai).
Gyvenamosios vietos adresą (buto,namo numeris, gatvės pavadinimas, pašto kodas).
Mobilaus telefono numeris ( su tarptautiniu kodu pvz. +370 622 00 66 9).
Mokyklos ar universiteto baigimo diplomas/certifikatas (pirmo lapo elektroninė kopija).
Teistumo dokumentai(jeigu buvote teisti).
Privalote informuoti ar tarnavote privalomoje(neprivalomoje) karinėje tarnyboje.
Jeigu gyvenote užsienyje ilgiau negu 3 mėnesius. Šalis, atvykimo/išvykimo tiksli data.

[divider icon=”arrow-down” style=”simple”]

[one_fourth animation=”fade_in”]
1. Pasirinkite paslaugų paketą*

Mes esame atrinkę būtiniausių paslaugų rinkinį, be kurių studentai neįsivaizduoja geros patirties. Daugiau

[/one_fourth]

[one_fourth animation=”fade_in”]
2.Pasirinkite studijas

Pasirinkti teisingas studijas yra vienas kertinių dalykų. Mes esame tam, kad jums patartumėte. Daugiau

[/one_fourth]

[one_fourth animation=”fade_in”]
3. Anglų testas

Stojant į koledžą jūsų anglų kalbos žinios bus patikrintos vietiniu testu, Universitetai reikalauja laikyti IELTS testą. Žemiausias praeinamas balas 6.5.

[/one_fourth]

[one_fourth_last animation=”fade_in”]
4. Įmoka už studijas

Studentai dažniausiai sumoka įmokas tiesiogiai koledžui, taip mūsų kainos išlieka skaidrios. Mokymo įstaiga suteikia COE*.

[/one_fourth_last]

[progress_bar value=”50″ direction=”right” icon=”arrow-right” size=”medium”]

[one_fourth animation=”fade_in”]
5. Aplikuojame vizai

Suvedame visus duomenis apie jus bei koledžo skirtus eCOE. Susimokame už vizą. Gauname TRN** kodą.

[/one_fourth]

[one_fourth animation=”fade_in”]
6. Sveikatos patikra

Apsilankome pas daktarą clinic.lt. Užsiregistruojame iš anksto, po vizos apmokėjimo. Daugiau
[/one_fourth]

[one_fourth animation=”fade_in”]
7. Laukiame vizos

Atlikę visus veiksmus iki šiol laukiame vizos. Procesas trunka iki savaitės.

[/one_fourth]

[one_fourth_last animation=”fade_in”]
8. Draudimas

Atskridus į Australiją sutvarkysime privalomą sveikatos draudimą. Taip sutaupome daugiau jūsų pinigų.

[/one_fourth_last]

[progress_bar value=”100″ direction=”right” icon=”arrow-right” size=”medium”]

* confirmation of enrollment (studijų patvirtinimas).
**Transaction record number (vizos aplikacijos numeris).
*** Mokestis sumokamas kuomet viza yra patvirtinama.

Koks reikalingas biudžetas

Studijų biudžetas Australijoje susideda iš:

 • Studijų pirmos įmokos kainos
 • Vizos mokesčio
 • Sveikatos patikrinimo
 • Privalomo sveikatos draudimo
 • Pragyvenimo išlaidų keliems mėnesiams
 • Skydžio bilietų

Žemiau pateikiame pavyzdinę lentelę, kuri padės susidaryti nuomonę apie individualiai reikalingą biudžetą.

Paimkime tokią situaciją kaip pavyzdį. Vardenis, Pavardenis nusprendė pasirinkti studijas Australijoje, Academies Australasia koledže ir įgyti marketingo žinių. Čia studijų semestro kaina yra $1500 AUD, studijos trunka 2 metus. Metuose yra 4 semestrai, viso 8 per visą studijų laikotarpį. Jis pasirinko paketą “Koledžas 1” , kas garantuoja visų dokumentų sutvarkymą, sutikimą oro uoste ir tai jog Vardenis bus saugus, jis su mūsų pagalba pradės orientuotis mieste, žinos kur yra jo koledžas, mokės naudotis visuomeniniu transportu, bei bus išmokintas kaip bendrauti derantis dėl nuomos. Vardenis taip pat saugiai persives pinigus į su mūsų pagalba atidaryta banko sąskaita, bei gaus naujausią informaciją apie studijas ir emigraciją iš pirmų lūpų.

[table style=”solid”]

Išlaidos Elementai Kaina
Viso suma Litais 16980lt
Studijų išlaidos Semestro kaina $1500
Enrolment fee $200
Administration fee $40
Viso $1740
Dokumentų išlaidos Vizos mokestis $535
Sveikatos patikrinimas Lietuvoje(360lt) $160
Enrolment fee $200
Privalomas draudimas $1240
Viso $2340
Pragyvenimo išlaidos
Būsto nuoma savaitei ($150) $600
Užstatas (bond) $600
Maistas $240
Transportas $60
Viso 1 mėnesiui $1500
2 mėnesiams $2400
Agentūros mokestis Studijų paketas*Koledžas 1 $50
Skrydžio bilietas Į vieną pusę (orientacinė kaina) $1000
Viso suma Doleriais (AUD**) kursas 2.24 $7580

[/table]

* Studijų paketo pasiūlymus galite rasti skiltyje STUDIJOS > ĮKAINIAI

** Dolerio kursą galite pasitikrinti (spausti čia)

Ar išgalėsiu susimokėti už mokslus ?

Dažnas klausia ar pasirinkęs vienas ar kitas studijas galėsiu pasidengti visas studijas, tam jog nereikėtų prašyti pinigų iš tėvų. Mūsų rekomenduojamas studijų biudžetas per metus neturi viršyti $10 000, kitu atveju jums reikės artimųjų pagalbos. Tam jog pasidengti maksimalią sumą savaitinės įplaukos turi sudaryti ne mažiau kaip $600. Taip jūs turėsite galimybę ne tik išgyventi, bet susitaupyti kelionėms, kas yra neatsiejama Australijos dalis.

SEKITE NAUJIENAS IR SUŽINOKITE PIRMI APIE:

 

ARBA PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok pirmas!